Освіта, культура та спорт

19 Квітня, 2022 р., 14:32
Щорічно, у третю суботу квітня, в Україні відзначають «День довкілля». Це чудова нагода звернути, загострити увагу учнів, наголосити  на важливості їх відповідального ставлення до навколишнього середовища.  Зазвичай, заходи такої тематики спрямовані на поліпшення стану довкілля, а саме: очищення водних джерел села, озеленення територій школи тощо. Проте, з огляду на складну ситуацію в державі, оцінивши всі можливі ризики для здоров’я та життя учнів, в цьому році, згідно плану, класним керівником Байрачною Катериною Леонідівною 15 березня проведено виховний захід он-лайн з використанням дистанційних технологій.
18 Квітня, 2022 р., 14:42
Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.
18 Квітня, 2022 р., 11:40
У рамках місячника санітарної очистки населеного пункту та територіальної кампанії «За чисте довкілля» учасники освітнього процесу Грушовецького НВК активно долучились до ряду заходів. Розподіливши обов'язки між працівниками закладу та порадившись зі старостою Грушовецького старостинського округу облаштовано ряд територій навчального закладу та населеного пункту.
18 Квітня, 2022 р., 11:33
Такими  рядками розпочала  виховний  онлайн захід -  марафон   Ірина Дереторська,  педагог – організатор Перковецького навчально - виховного  комплексу,  для учнів  8-10 класів за  участю  Олега Білобрицького  -  вчителя історії; Ігоря Доманчука - вчителя музичного мистецтва та вчителя Захисту України; Катерини Байрачної  -  вчителя біології   та громадянської освіти; Миколи Байрачного -  вчителя  інформатики.
11 Квітня, 2022 р., 17:02
       З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, географії, культури та традицій рідного краю, зміцнення їх почуття національної гордості й гідності в такий складний для всієї держави час та з нагоди відзначення 630-ї річниці першої писемної згадки про Буковину, в Мошанецькій ЗОШ було сплановано та проведено ряд тематичних заходів.  Зокрема, класні керівники та класоводи провели оглядові бесіди з краєзнавчої характеристики Буковини, а вчитель історії Шпірюк О.В. ознайомив  учнів з проєктом «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області».
11 Квітня, 2022 р., 16:58
Відповідно до плану роботи закладу 7 квітня в Мошанецькій ЗОШ проведено засідання педагогічної ради з порядком денним:
11 Квітня, 2022 р., 14:36
Спільна біда об'єднує українців. Кожен громадянин намагається бути корисним, не залишається байдужим до проблем інших, співчуває та переживає чужий біль, наче свій.
08 Квітня, 2022 р., 15:11
Страшне слово війна пролунало у кожній українській оселі вранці 24 лютого 2022 року. Воно, мов вогнем, обпалило серце українців, особливо дитячі.