Пенсійний фонд інформує

13 Червня, 2024 р., 11:38
18 червня 2024 року о 14:00 в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбудеться навчальний онлайн-семінар із страхувальниками на тему Електронна трудова книжка.
31 Травня, 2024 р., 17:38
Особам, яким відмовлено у призначенні субсидії на наступний період у зв’язку з наявністю простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на суму понад 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн), для одержання виплат потрібно документально підтвердити сплату заборгованості або укласти договір про її реструктуризацію, або заборгованість, яку споживач не визнає, оскаржити в судовому порядку.
31 Травня, 2024 р., 17:37
З 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки, проведено автоматичний перерахунок пенсії.
31 Травня, 2024 р., 17:36
Людина, яка звертається за житловою субсидією, бере на себе відповідальність за подані відомості про свої доходи і майно, що визначають право на призначення житлової субсидії та її розмір.
31 Травня, 2024 р., 17:34
Постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 2024 р. № 521 внесено зміни до постанови від 7 березня 2022 р. № 215, згідно з якою провадилися нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення, а згодом органи Пенсійного фонду України не мали можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування. Таким громадянам виплати забезпечувалися АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів на банківський рахунок в банку, в якому відкрито рахунок одержувача, або здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” та АТ КБ “ПриватБанк”.
31 Травня, 2024 р., 16:30
Спрощено подання заяв на призначення пільги ветеранам і внесення відомостей до реєстру осіб, які мають право на пільги, для інших категорій пільговиків.
05 Березня, 2024 р., 15:45
КАТЕГОРІЇ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКИМ З БЕРЕЗНЯ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ
24 Листопада, 2023 р., 15:43
ВПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА