Я молюся за тебе, моя Україно, молюся за тебе, не перестаю! Я щоранку і щоночі стою на колінах, молюся за землю, де кров прорилась…

Дата: 18.04.2022 11:33

Такими  рядками розпочала  виховний  онлайн захід -  марафон   Ірина Дереторська,  педагог – організатор Перковецького навчально - виховного  комплексу,  для учнів  8-10 класів за  участю  Олега Білобрицького  -  вчителя історії; Ігоря Доманчука - вчителя музичного мистецтва та вчителя Захисту України; Катерини Байрачної  -  вчителя біології   та громадянської освіти; Миколи Байрачного -  вчителя  інформатики.

Мета  заходу -  виховання  патріотизму,  гідності,  цілісності, незалежності; відстоювання   власної   позиції    та    вшанування Героїв Кельменеччини, Буковини, України, які  віддали  своє  життя  за  Україну та  мирних   жителів, яких вбито  та  закатовано під час триваючих військових дій.

Розпочався захід  відеороликом  про   теперішній  стан зруйнованих міст України  під   пісню «Молюся за  тебе, Україно!». Вже з  перших  хвилин емоції  переповнили всіх  учасників. Ірина Дереторська розпочала  свою  розповідь, що  триває вже 51  день  повномаштабної  війни, яка знищує   все,  що  тільки  можливо. Детально зупинилася на фактах  і  цифрах,  які   підтверджувала  відео матеріалами. Вчитель історії, Олег Білобрицький,  поділився  історичними фактами про Україну   ще  від  її  становлення  та  до  сьогодення. Багато  цікавої  та  корисної   інформації звучало   від  нього  протягом   всього заходу. Ігор Доманчук, як вчитель  музичного  мистецтва, продемонстрував музичну  добірку всіх   музичних  композицій, які  звучать  сьогодні   по  всьому  світі на  різних  мовах в  підтримку українського народу та  закликав юнаків  та  дівчат  поглиблювати  свої знання  з  предмету «Захист України». Власний поетичний  твір прочитала  для всіх Катерина Байрачна, також   вона  поділилася  власною   позицією   та  баченням  сьогоднішніх  подій в країні. Микола Байрачний, як фахівець, розповів,  як  правильно   розрізняти  правдиву  інформацію  від  фейків; як   убезпечити  свої дані  в  соцмережах  та  багато  іншої корисної  інформації, яку  потрібно  знати  під  час  інформаційної  війни.

До виступу  було запрошено  і  кожного  учня, адже вони – старшокласники, члени  учнівського  самоврядування. Кожний з них у своєму виступі ще  раз довели, що вони справжні  українці, патріоти, найкраща  нація  світу. Хвилюючим і емоційним  був виступ і Вероніки Бей, учениці 8 класу, яка  переїхала з тимчасово окупованої окупованої території до нашого села. Вона розповіла  про всі події,  які пережила   особисто.

Хвилюючим  і  болючим  моментом в   марафоні  було  вшанування  всіх   героїв як   нашого краю  так і  всієї України. Сьогодні ми єдині, як  ніколи,  працюємо на всю потужність з    єдиною метою -  наблизити День Перемоги.  Слава Україні! Героям слФото без описуава!

Директор Перковецького НВК Клавдія ГЕРАСИМЧУК