У сфері соціального захисту

Адреса_____________________________

Тел.________________________________

Заява

Прошу зареєструвати моїм помічником  ____________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________

( прізвище, ім'я, по батькові, дата народження)

в зв’язку з тим, що за станом здоров'я не можу самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я даю згоду на обробку, використання, зберігання та надання моїх персональних даних.

«_____»________20___року                   (підпис)                                       ____________________

Зразок 2

Голові Кельменецької селищної ради

Богдану ОЛІЙНИКУ

(Прізвище, ім'я, по батькові заявника)

(домашня адреса, тел.)

ЗАЯВА

Прошу надати мені допомогу на поховання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого», у зв'язку з тим, що в мене «_______»_____________________ року помер(ла) __________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________,

(вказати дату смерті та родинний зв'язок)

який на момент смерті не працював (не працювала), не досягнув (не досягнула) пенсійного віку, не зареєстрований (не зареєстрована) у центрі зайнятості як безробітній ( безробітна), в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування не зареєстрований (не зареєстрована) , внески до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не сплачував ( не сплачувала).

Витрати на поховання проводились за власні кошти , грошову допомогу на поховання в органах державної влади (з бюджету органів місцевого самоврядування) не отримував (не отримувала).

Про зміни обставин, які впливають на надання адресної допомоги зобов’язуюсь повідомити упродовж 3 днів.

Даю згоду на обробку та використання персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-VI.

До заяви додаю документи на __________ аркушах.

«____»______________ року                   (підпис)                        ___________________

Заяву та документи на __________ аркушах прийнято.

«_____»_____________ року                     (підпис працівника)        __________________