Економічнмй розвиток

24 Квітня, 2024 р., 12:08
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запроваджує новий інструмент підтримки підприємців та укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство.
11 Вересня, 2023 р., 09:35
Голова ЧОВА Руслан ЗАПАРАНЮК підписав розпорядження № від 28 серпня 2023 р. № 795-р «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки».
04 Вересня, 2023 р., 11:04
30 серпня голова ЧОВА Руслан ЗАПАРАНЮК підписав розпорядження № 801-р «Про затвердження календарного плану використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2023 році на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки».
04 Вересня, 2023 р., 09:15
Обирай локальне – підтримуй своїх на Local Farmer Fest Запрошуємо на фестиваль LOCAL FARMER FEST, який цього року відбудеться у Львові та Івано-Франківську, за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України". Традиції фестивалю фермерської продукції Local Farmer Fest народились на березі Азовського моря – до повномасштабного вторгнення заходи відбувались у Маріуполі та Бердянську.