Засідання педагогічної ради в Мошанецькій ЗОШ

Дата: 11.04.2022 16:58

Відповідно до плану роботи закладу 7 квітня в Мошанецькій ЗОШ проведено засідання педагогічної ради з порядком денним:

1. Про перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти, організація освітнього процесу в  5 класі Нової української школи.

2. Про особливості вибору та структуру модельних навчальних програм для 5-9-х класів. Про відмінності між модельною та навчальною програмами та порядок розробки та впровадження навчальних програм.

3. Про звільнення  від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової  загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році.

4. Про деякі питання завершення 2021/2022 навчального року.

Віра Коржук, директор навчального закладу, окреслила основні шляхи організації освітнього процесу в 5 класі НУШ. В обговоренні даного питання взяли участь вчитель 4-го класу Лілія Романюк та практичний психолог школи Олена Танащук.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Рингач акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях вибору та структурі модельних навчальних програм для 5-9 класів НУШ, відмінностях між модельною та навчальною програмою. Вчителі взяли активну участь в обговоренні даного питання.

З даних питань прийнято відповідні ухвали.