21 Червня, 2024 р., 08:28
20 червня відбулось відкриття спортивного майданчика для занять стрітболом.
18 Червня, 2024 р., 11:01
Літо вчителів німецької мови Перковецького НВК розпочалося не відпусткою, а відкриттям пришкільного мовного табору. «Ich liebe Deutsch» - гасло мовного табору «Дзвіночки» до якого залучалися учні 4-8 класів.
14 Червня, 2024 р., 12:05
15 червня 1941 року народився Іван Миколайчук — видатний український кіноактор, сценарист та режисер.
15 Травня, 2024 р., 09:46
#ТАЛАНОВИТА_КЕЛЬМЕНЕЧЧИНА
13 Травня, 2024 р., 15:50
Відбулась щотижнева нарада із працівниками відділу освіти, культури і спорту, яку провів заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ.
02 Травня, 2024 р., 11:48
З 22 до 26 квітня у Перковецькому НВК проведено тиждень природничих дисциплін, на меті якого було підвищення інтересу учнів до предметів природничого циклу.
29 Квітня, 2024 р., 11:39
Сьогоднішній понеділок представників відділу освіти, культури і спорту розпочався зі щотижневої наради за участі заступника селищного голови Миколи ДОВГАНЯ.
26 Квітня, 2024 р., 15:21
ЗДО№2  взяли участь у челенджі #ПисанкаChallenge2024 Яєчко розмальоване, барвисте, Ним тішиться і старець, і дитя, Творіння людських рук святе і чистеМаленький символ нашого життя.
25 Квітня, 2024 р., 11:06
20 квітня у місті Кам'янець-Подільський завершився марафон обласного огляду-конкурсу учнів мистецьких шкіл "Бахмутська весна", організований КЗ "Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця" та управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації.
22 Квітня, 2024 р., 12:18
За традицією тиждень представників відділу освіти, культури і спорту розпочався зі щотижневої наради за участі заступника селищного голови Миколи ДОВГАНЯ. За результатами наради учасники заходу отримали рекомендації щодо благоустрою прилеглих територій освітніх, культурних, мистецьких й спортивних закладів краю та доручення щодо подальшої роботи щодо організації й проведення урочистих і святкових заходів, а саме: