Головне управління ДПС у Чернівецькій області ІНФОРМУЄ

23 Липня, 2024 р., 15:17
Бізнес зобов’язаний «фіскалізувати» всі розрахункові операцій  – в області зареєстровано понад 16 тисяч РРО та ПРРО
11 Липня, 2024 р., 16:13
Буковинські податківці закликають землевласників вчасно сплатити податок за землю – платникам вручено 379,6 тисяч повідомлень про сплату У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що на початок липня 2024 сформовано 397892 податкових повідомлень-рішень, з яких 95,4 відсотки уже вручено землевласникам. За цими повідомленнями -рішеннями буковинцям нараховано до сплати 79,8 млн грн.
10 Липня, 2024 р., 16:06
У першому півріччі цього року місцеві бюджети Буковини отримали майже 2,8 мільярди гривень податків За підсумками першого півріччя 2024 року до місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 788,0 млн грн податкових платежів. Це на 23,2 відсотки, або 524,5 млн грн більше аніж торік – інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька.
09 Липня, 2024 р., 12:55
Понад 216,8 млн грн військового збору отримали Збройні Сили з Буковини
04 Липня, 2024 р., 16:49
Зведений бюджет отримав від буковинських платників 5 млрд 530,2 млн грн податкових платежів та 3 млрд 268,8 млн грн ЄСВ За підсумками роботи податкового відомства Чернівецької області впродовж першого півріччя 2024 року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено понад 5 млрд 530,2 млн грн  податкових платежів. Забезпечено зростання обсягів надходжень у порівнянні з 2023 роком на 1 млрд 775,5 млн грн - про це інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька .
28 Червня, 2024 р., 15:12
У Чернівецькій області зареєстровано 16238 РРО/ПРРО, податківці нагадують про фінансову відповідальність у разі їх відсутності У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що  підприємці — платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп та на загальній системі оподаткування зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (надані послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу.
27 Червня, 2024 р., 08:16
Платникам про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єктів нерухомості У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка ( п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 ПКУ).
24 Червня, 2024 р., 10:17
Актуально: задекларовані суми ЄСВ необхідно сплачувати вчасно, щоб уникнути заходів примусового стягнення На цьому акцентує увагу роботодавців та фізичних осіб – приватних підприємців заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк.
19 Червня, 2024 р., 15:56
Платники податку на нерухоме майно поповнили місцеві бюджети Буковини на  95,5 млн грн У січні - травні 2024 року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Буковини 95,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 31,3 млн грн більше, ніж у минулому році.  Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
14 Червня, 2024 р., 14:58
На сайті ДПС функціонує електронний сервіс «Калькулятор для обчислення сум податку за нерухомість та плати за землю» Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що на сайті ДПС України діє електронний сервіс «Калькулятор обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з фізичних осіб»: https://tax.gov.ua/calculator/realty  та «Калькулятор обчислення плати за землю з фізичних осіб»: https://tax.gov.ua/calculator/land