Центр зайнятості інформує

25 Липня, 2024 р., 11:12
На Буковині ще 12 заявників отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання мікрогранту за програмою «Власна справа». Наразі опрацьовані заяви, які подані у період з 17 по 30 червня 2024 року.
22 Липня, 2024 р., 16:50
Учасник бойових дій Віталій Бакрев з Чернівців, після втрати ноги на війні, вирішив розпочати власну справу. За власні кошти відкрив магазин квітів та святкового оформлення у с.Магала, а за кошти мікрогранту за урядовою програмою єРобота «Власна справа» нещодавно відкрив у Чернівцях студію яскравих емоцій «Фенікс».
12 Липня, 2024 р., 15:48
Сьогодні у Чернівцях відбувся ярмарок вакансій з підбору працівників. В заході взяли участь понад 200 шукачів роботи, а понад 70 вакансій презентували 15 роботодавців міста.
11 Липня, 2024 р., 11:00
На Буковині ще 16 заявників отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання мікрогранту та ще одне позитивне рішення на «ветеранський грант».
10 Липня, 2024 р., 11:53
16 липня у Чернівецькій філії Чернівецького обласного  центру зайнятості на базі регіонального офісу – центру роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні» заплановано проведення наступного неформального нетворкінгу для бізнесу Чернівецької області.
09 Липня, 2024 р., 10:04
12 липня 2024 року о 10.00 год у Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості, за адресою: м.Чернівці, вул.Воробкевича 37, відбудеться ярмарок вакансій з підбору працівників.
04 Липня, 2024 р., 10:21
    До регіонального офісу – центру роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні» у Чернівцях вже звернулися майже 200 осіб, які планують створювати або розширювати бізнес. З них 23 вже подали документи на отримання гранту за програмою «Власна справа» або на «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».
03 Липня, 2024 р., 15:52
У роботодавців тепер є додатковий стимул брати на роботу Захисників та Захисниць, оскільки підприємствам повертається половина фактичних витрат на оплату праці, але не більш як розмір мінімальної заробітної плати, у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних з категорії УБД. Загальна тривалість виплати – до 6 місяців за умови працевлаштування строком до 1 року.
20 Червня, 2024 р., 10:15
Фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості у січні – травні 2024 року видали 339 ваучерів для підняття конкурентоспроможності окремим категоріям громадян.
12 Червня, 2024 р., 16:59
18 червня 2024 року о 15.00 год у Чернівецькій філії Чернівецького обласного  центру зайнятості на базі регіонального офісу – центру роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні» відбудеться перший неформальний нетворкінг.