Рік війни

Агресивне вторгнення сусідньої країни на територію нашої Держави стало великим суспільним потрясінням для кожного мешканця України.

У перші години більше людей заціпеніло, не знало що робити, скуті страхом та гнівом. Але вже в перші дні на зміну страху та паніці прийшло національне єднання та віра у Перемогу. Українці відразу почали готуватися до оборони. Ми зберегли людяність, любов до близьких і віру в майбутнє.

Кожен житель Кельменеччини з перших днів повномасштабної війни бере активну участь, об’єднавшись у величезний волонтерський рух. Допомагали ВПО, а для хлопців тероборони і Захисників передової плели маскувальні сітки, пекли, варили, тушкували, скидалися грошима, стягували звідусіль бронежилети і каски, машини і запчастини, тепловізори та рації, медикаменти й турнікети, засоби гігієни та змінний одяг...

Рік війни закарбувався у тисячах фото. Кожен кадр - це наша історія. Фотоальманах «Рік війни» - це історія волонтерського руху Кельменеччини.