Громадські слухання

01 Травня, 2024 р., 11:01
"Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі-Закон) повідомляємо: управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації (ОВА) до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля завантажено висновок з оцінки впливу на довкілля від 26.04.2024 №06/03, щодо планованої діяльності «Будівництво та розміщення АЗС для прийому, зберігання і відпуску моторного палива за адресою: вул. Широка, буд. 1 в смт. Кельменці Кельменецької територіальної громади Дністровського району Чернівецької області (реєстраційний номер справи 202372810922 ( 6340)), суб’єкт господарювання ПП «ДРАЙВ-МАКС»."
17 Квітня, 2024 р., 15:59
Громадське обговорення проводиться відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», рішення сесії Кельменецької селищної ради від 11 квітня 2024 року №1002.39-8/24 «Про затвердження перспективного Плану модернізації та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Кельменецької селищної ради на 2024-2027 роки» (додається).
10 Березня, 2023 р., 10:22
На виконання розпорядження селищного голови від 03.03.2023 № 41-од розпочинається громадське обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та площ в населених пунктах Кельменецької селищної територіальної громади.