Розпорядок роботи ЦНАП Кельменецької селищної ради

Дністровський район, 60100

Номер телефону: 097 320 36 20

27 Червня, 2024 р., 08:13
Тепер у ЦНАПах можна  отримати електронний військово - обліковий документ. При зверненні військовозобов’язаного, призовника чи резервіста (або просто заявника) до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення персональних даних  за результатом послуги адміністратор ЦНАП може сформувати та роздрукувати заявнику військово-обліковий документ  з QR-кодом. Відповідний функціонал доопрацювали в Міністерстві цифрової трансформації.  Документ є дійсним лише за наявності QR-коду та не може використовуватися без нього. QR-код формується за умови наявності необхідної інформації від Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів про заявника. У разі відсутності інформації - заявник зможе отримати лише Витяг з Реєстру, що свідчить про уточнення даних заявника і не є військово-обліковим документом.
26 Березня, 2024 р., 16:13
21 березня 2024 року у м. Київ відбулась підсумкова Конференція «Доступність послуг в Україні: досягнення та виклики», організована шведсько-українським проєктом міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», в якій взяла участь Галина КОМОВА, начальник Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради.
19 Лютого, 2024 р., 15:11
У рамках співпраці з шведсько-українським Проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», Івановецький старостинський округ Кельменецької ТГ отримав комп’ютерну техніку для надання адміністративних послуг. Станіслав ГРУБИЙ, заступник селищного голови, та Галина КОМОВА, начальник Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради, вручили допомогу Віктору САРАКУЦІ, старості округу.
26 Січня, 2024 р., 14:20
З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Кельменецької селищної територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради (далі- ЦНАП), який результативно взаємодіє з суб’єктами надання адміністративних послуг.