Доброта врятує світ

Дата: 11.04.2022 14:36

Спільна біда об'єднує українців. Кожен громадянин намагається бути корисним, не залишається байдужим до проблем інших, співчуває та переживає чужий біль, наче свій.

Учні 9 класу Грушовецького НВК разом з класним керівником Л. П. Маланчук відвідали  та познайомилися з сім'ями,  які були змушені тікати від війни та знайти притулок у жителів нашої громади.

Готуючись до зустрічі, дев'ятикласники разом з батьками та класним керівником  приготували для переселенців різноманітні смаколики: і вареники, і пиріжки, і печиво.

Зустріч відбулася у теплій, привітній атмосфері. Особливо радо зустрічали гостей діти, які тимчасово зараховані до нашого навчального закладу. До речі, такі учні залучаються не тільки до дистанційного навчання, а й до класних та загальношкільних виховних заходів.

Доброта врятує світ і Україну.