Пенсійний фонд інформує

18 Листопада, 2022 р., 16:05
6 листопада вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та деяких інших законів України щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю" від 18.10.2022 р. № 2682-ІХ.
18 Листопада, 2022 р., 14:03
Електронний листок непрацездатності формуються на основі наявної в базі Пенсійного фонду України інформації з Реєстру застрахованих осіб, яка базується на звітах страхувальників. Тому дуже важливим є наявність інформації про трудові відносини між застрахованою особою та її роботодавцем.
18 Листопада, 2022 р., 09:48
Відтепер у всіх сервісних центрах Пенсійного фонду України можна не лише підтвердити особу з цифровим паспортом (ID-карткою) у «Дії», а й шерити його цифрову копію.
18 Листопада, 2022 р., 08:43
Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.
09 Листопада, 2022 р., 16:47
Коментар з приводу грудневого перерахунку пенсій надала начальник управління пенсійного забезпечення, надання житлових субсидій і пільг Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Яна КОРДУБАН.
07 Листопада, 2022 р., 17:14
Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-жовтень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 3893,67 млн грн власних доходів, що більше, ніж за відповідний період 2021 року, на 1027,43 млн грн (35,8%).
07 Листопада, 2022 р., 17:12
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за жовтень цього року здійснено у повному обсязі.
04 Листопада, 2022 р., 15:19
Станом на 03.11.2022 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за жовтень цього року здійснено у повному обсязі.
03 Листопада, 2022 р., 16:55
Згідно з рішенням Уряду, з жовтня 2022 року ВИПЛАТУ призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг здійснює Пенсійний фонд України.