ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ - ЗАПОРУКА УНИКНЕННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ

Дата: 29.03.2023 16:58

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує роботодавцям про обов’язок забезпечення на кожному робочому місці умов, які відповідають нормативно-правовим актам з безпеки праці, та зауважує на необхідності чіткого додержання вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці.

Водночас закликаємо працівників дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області