Пенсійний фонд інформує

26 Вересня, 2023 р., 10:11
Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.
21 Серпня, 2023 р., 10:13
З набранням чинності 29.07.2023 постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2023 № 775 удосконалено механізм надання соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, який визначений постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 р. №438 «Деякі питання організації забезпечення соціальними та медичними послугами потерпілих наслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які їх потребують».
31 Липня, 2023 р., 17:10
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує!
29 Березня, 2023 р., 16:58
До уваги страхувальників та застрахованих осіб!
29 Березня, 2023 р., 16:56
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що у разі настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) роботодавець зобов’язаний упродовж однієї доби повідомити засобами комунікаційного зв'язку про це підприємствам (установам, організаціям), в т.ч. територіальним органам Пенсійного фонду України (відповідно до п. 8 "Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві", та не пізніше наступного робочого дня надати повідомлення встановленого зразка у паперовому форматі.
13 Січня, 2023 р., 12:57
У 2022 році основним завданням діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишалося забезпечення стабільних та у повному обсязі виплат пенсій.
09 Грудня, 2022 р., 16:06
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує про проведення реєстрації надавачів житлово-комунальних послуг.
25 Листопада, 2022 р., 09:21
29 листопада 2022 р. о 14-00 год. відбудеться відео зустріч з представниками роботодавців на тему: «Взаємозв’язок «Повідомлення про прийняття працівника на роботу» та електронного листка непрацездатності» з використанням відеоплатформи ZOOM.