09 Липня, 2024 р., 10:04
12 липня 2024 року о 10.00 год у Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості, за адресою: м.Чернівці, вул.Воробкевича 37, відбудеться ярмарок вакансій з підбору працівників.
04 Липня, 2024 р., 16:49
Зведений бюджет отримав від буковинських платників 5 млрд 530,2 млн грн податкових платежів та 3 млрд 268,8 млн грн ЄСВ За підсумками роботи податкового відомства Чернівецької області впродовж першого півріччя 2024 року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено понад 5 млрд 530,2 млн грн  податкових платежів. Забезпечено зростання обсягів надходжень у порівнянні з 2023 роком на 1 млрд 775,5 млн грн - про це інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька .
04 Липня, 2024 р., 10:21
    До регіонального офісу – центру роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні» у Чернівцях вже звернулися майже 200 осіб, які планують створювати або розширювати бізнес. З них 23 вже подали документи на отримання гранту за програмою «Власна справа» або на «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».
03 Липня, 2024 р., 15:52
У роботодавців тепер є додатковий стимул брати на роботу Захисників та Захисниць, оскільки підприємствам повертається половина фактичних витрат на оплату праці, але не більш як розмір мінімальної заробітної плати, у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних з категорії УБД. Загальна тривалість виплати – до 6 місяців за умови працевлаштування строком до 1 року.
03 Липня, 2024 р., 15:12
Компанія-перевізник «Грузар» [https://dn5pr.r.sp1-brevo.net/mk/cl/f/sh/SMK1E8tHeFuBop7QajL8A2EuPUHf/c0e9MTG2oJ_R] запустила соціальний проєкт, спрямований на допомогу постраждалим від російської агресії, із безкоштовного переїзду чи перевезення речей УБД та ВПО.
03 Липня, 2024 р., 10:01
   Вакцинація (щеплення, імунізація) – це створення штучного імунітету в людини до певних інфекційних хвороб, шляхом введення вакцини, анатоксину чи імуноглобуліну.
02 Липня, 2024 р., 14:06
Шановні мешканці та підприємці Кельменецької селищної територіальної громади!
01 Липня, 2024 р., 15:48
У наш час волонтерство стало потужним суспільним рухом та проявом самовідданої активності громадян.
28 Червня, 2024 р., 15:12
У Чернівецькій області зареєстровано 16238 РРО/ПРРО, податківці нагадують про фінансову відповідальність у разі їх відсутності У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що  підприємці — платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп та на загальній системі оподаткування зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (надані послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу.
25 Червня, 2024 р., 16:39
У спекотну пору, коли температура повітря сягає понад +30 ºС у затінку, а робочий час припадає на найспекотніший період дня, суб’єктам господарювання важливо організувати для персоналу оптимальний режим праці та відпочинку.