#Про_роботу_ОМС

Дата: 22.04.2024 12:18

За традицією тиждень представників відділу освіти, культури і спорту розпочався зі щотижневої наради за участі заступника селищного голови Миколи ДОВГАНЯ.

За результатами наради учасники заходу отримали рекомендації щодо благоустрою прилеглих територій освітніх, культурних, мистецьких й спортивних закладів краю та доручення щодо подальшої роботи щодо організації й проведення урочистих і святкових заходів, а саме:

- 26 квітня 38 річниці Дня пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобиля»;

- До Великодня в закладах освіти й культури майстер-класу з розпису писанок;

- 10 травня благодійного святкового дійства на підтримку воїнів ЗСУ "Христос Воскрес - Воскресне Україна!».

26 квітня, з нагоди відзначення чергової річниці Дня пам'яті жертв ЧАЕС, в с-щі Кельменці відбуватиметься низка заходів:

- о 10:30 урочистості в ЦБНТД;

- об 11:30 живий коридор від ЦБНТД до Пам'ятного знаку ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС й покладання квітів;

- в бібліотечних закладах тематичні книжково-ілюстративні виставки.