18 Квітня, 2022 р., 11:29
15 квітня під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.
14 Квітня, 2022 р., 16:24
Кельменецька ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє, що громадяни мають право інформувати про факти необґрунтованого завищення цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, тютюнові вироби, пальне, відмови суб’єктів господарювання у можливості проведення  розрахунків у безготівкових формі за допомогою банківських платіжних засобів, продажу алкогольних напоїв у період воєнного стану,  через створений у Telegrambot@pos_terminals_bot та гарячу лінію ДПС України за номером 0-800-501-007, або телефонувати за номерами  0502607846; 2-02-90.
14 Квітня, 2022 р., 09:52
З метою поліпшення санітарно-екологічного стану та благоустрою території Кельменецької селищної територіальної громади, відповідно рішення виконавчого комітету селищної ради, квітень оголошено весняним місячником санітарної очистки та благоустрою наших населених пунктів.
14 Квітня, 2022 р., 08:38
Впродовж двох місяців воєнного стану в країні, працівники Кельменецького селищного центру соціальних служб надають підтримку родинам внутрішньо - переміщених осіб, які прибувають до Кельменецької територіальної громади з територій, де ведуться бойові дії.
13 Квітня, 2022 р., 17:18
В останню путь з військовими почестями провели двох патріотів, вірних синів Кельменеччини.
13 Квітня, 2022 р., 10:25
Чоловікам віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Чернівецької області, зокрема і на Кельменеччину, з інших областей, необхідно стати на військовий облік.
12 Квітня, 2022 р., 18:58
12 квітня Кельменецька громада живим коридором зустріла своїх Героїв: Сергія ЮРЧЕНКОВА та Віктора ФЕДОРОВА.
12 Квітня, 2022 р., 08:29
02 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року № 2146-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо пенсій в разі втрати годувальника», яким внесені зміни до статей 30, 36, 37 та 41 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон № 2262).
11 Квітня, 2022 р., 17:19
11 квітня представники Бурдюзького старостинського округу (староста й діловод, директор Будинку культури та завідувач бібліотекою, директор, вчителі  та учні 8-9 класів місцевої школи,) разом із представниками ДП «Сокирянське лісове господарство» взяли участь в Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом», що проводиться на виконання екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна», а саме, створення  (висаджування) лісових культур садивним матеріалом із закритою кореневою системою, у кварталі 88 виділі 5/1 Кельменецького лісництва (с. Бурдюг).
11 Квітня, 2022 р., 09:42
Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочало інформаційно-консультативну кампанію для підприємств та підприємців, які перемістили на Буковину свої виробництва та працівників через складну безпекову ситуацію у  своїх регіонах. Мовиться про  релоковані підприємства.