30 вересня відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 30.09.2022 14:10

30 вересня у малій залі Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля  відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Із вітальним слово до всіх присутніх звернулись Дмитро Власов, заступник Кельменецького селищного голови, та Любов Паламарчук, голова ветеранської організації Кельменецької селищної ради.

Голови та волонтери сільських ветеранських організацій нагороджені почесними грамотами.

Музичні вітання лунали у виконанні: Миколи Ганіна, Володимира Паламарчука, родини Мельників, Лесі Катеринчук та Олексія Бабина.

Ведуча заходу - Наталія Білобрицька. Урочистості відбулися в затишній атмосфері, де звучали не тільки вітання, але й подяка нашим захисникам, які захищають нашу країну.

Наталія Білобрицька - провідний методист Кельменецького ЦБНТД

Фото: Аліса Руснак