Доступність послуг в Україні: досягнення та виклики

Дата: 26.03.2024 16:13

21 березня 2024 року у м. Київ відбулась підсумкова Конференція «Доступність послуг в Україні: досягнення та виклики», організована шведсько-українським проєктом міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», в якій взяла участь Галина КОМОВА, начальник Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради.

Захід став місцем зустрічі багатьох спеціалістів у сфері надання адміністративних послуг, спрямованих на розвиток якості та доступності, а також платформою діалогу представників центральних органів влади, керівництва громад, керівників Центрів надання адміністративних послуг, представників донорів та експертів.

Конференція стала важливою платформою для обміну досвідом, аналізу досягнень та подальших кроків у розвитку доступності послуг.