Про захист рослин

Відповідно до статей 5, 6, 7, 12, 17 Закону України «Про захист рослин» Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області ІНФОРМУЄ органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації усіх форм власності, та громадян, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням, реалізацією, переробкою, зберіганням і використанням рослин та продукції рослинного походження, про фітосанітарний стан, строки та методи проведення захисних заходів.

18 Червня, 2024 р., 11:58
Шкідливість білокрилки на овочевих культурах
18 Червня, 2024 р., 11:56
Відділ захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує! Погодні умови 1-ї декади червня – тепла й волога погода відповідають показникам «критичних днів» для первинного зараження рослин картоплі та томатів фітофторозом.
12 Червня, 2023 р., 12:58
  Відповідно до статей 5, 6, 7, 12, 17 Закону України «Про захист рослин», з метою інформування підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадян, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням, реалізацією, переробкою, зберіганням і використанням рослин та продукції рослинного походження, про фітосанітарний стан, строки та методи проведення захисних заходів, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надає Сигналізаційні повідомлення №7-8 щодо відродження личинок колорадського жука та щодо шкідливості білокрилки на овочевих культурах.
29 Травня, 2023 р., 14:44
З метою інформування підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадян, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням, реалізацією, переробкою, зберіганням і використанням рослин та продукції рослинного походження, про фітосанітарний стан, строки та методи проведення захисних заходів, на підставі статей 5,6,7,12,17 Закону України «Про захист рослин» та листа Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області №24.03/03-1920-23 від 25.05.2023 року, Кельменецька селищна рада надає Сигналізаційне повідомлення №6 щодо льоту яблуневої плодожерки та ураження плодових насаджень паршею:
28 Квітня, 2023 р., 17:00
До відома жителів Кельменецької територіальної громади та суб’єктів підприємницької діяльності.
31 Березня, 2023 р., 15:44
На виконання Законів України «Про захист рослин», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про пестициди і агрохімікати», Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98 та інших нормативних документів, Кельменецька селищна рада надає інформацію щодо застосування пестицидів: