Затверджено фінансування на закупівлю установок індивідуального доїння вітчизняного виробництва для фізичних осіб та ФОП

Дата: 04.09.2023 11:04

30 серпня голова ЧОВА Руслан ЗАПАРАНЮК підписав розпорядження № 801-р «Про затвердження календарного плану використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2023 році на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ та календар ний план використання коштів на фінансову підтримку розвитку сільського господарства: