Кельменецька селищна рада
Чернівецька область, Дністровський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КЕЛЬМЕНЕЦЬКУ СЕЛИЩНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Дата: 26.03.2025 16:34
Кількість переглядів: 21

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ПРО КЕЛЬМЕНЕЦЬКУ СЕЛИЩНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

 

Населення:

В громаді проживає 30,28 тис. осіб.

Промисловість:

Промисловий потенціал Кельменецької селищної територіальної громади формують 5 підприємств. Обсяг реалізації промислової продукції за 2024 рік визначався за результатами діяльності 3 промислових підприємств основного кола: КП «Кельменецька друкарня», ТОВ «Вороновицький щебеневий кар'єр» та ПП «Агро-Вест-Ком», якими вироблено промислової продукції на суму 23914,16 тис.грн, що складає 85% до відповідного показника 2023 року у т.ч.:

  • ТОВ «Вороновицький щебеневий кар‘єр» - вироблено щебеневої продукції 64,72 тис.м.куб. на суму 22092,76 тис.грн., що склало близько 86% до відповідного періоду минулого року (за 2024 рік);

  • ПП «Агровестком» - вироблено соєвої олії 179,88 тон та соєвої макухи 1229,18 тонн на загальну суму 1713,8 тис.грн., що склало 80,6% до відповідного періоду минулого року (за 2024 рік);

  • Кельменецька друкарня – виготовлено товарів шкільних та канцелярських з паперу та картону 0,6 тонн на суму 107,6 тис.грн., що склало 84,5% до відповідного періоду минулого року (за 2024 рік).

Інші промислові підприємства, що не входять в основне коло звітуючих:

  • ПП «Елана» (фактична адреса виробництва селище Кельменці, вул.Я.Мудрого, 41, юридична адреса м.Чернівці, вул.Рокитянська, 26) здійснює виробництво нетканих матеріалів та килимових виробів;

  • ТОВ «Кельмен ВУД» (адреса смт Кельменці, вул.Партизанська, 6 займається виробництвом лісопильних матеріалів та виробів з дерева.

На діяльність промислових підприємств у 2024 році суттєво вплинула військова агресії країни-сусіда та діючий воєнний стан, обмеженість ринків збуту.

Окрім цього, на території громади функціонують 3 пекарні хлібобулочних виробів (хлібобулочний цех «Колосок» ПП Андрущак Ю.І., пекарня ПП Панчука П.Ф., хлібобулочний цех Мазур О.В. для торгової марки «Терешкіно» в с. Бернове), млини в селах Нелипівці, Бузовиця, Бабин, Дністрівка, Мошанець, Новоселиця, олійні в селах Дністрівка, Іванівці, Ленківці, Мошанець (2 об’єкта), Нелипівці, майстерні по виробництву кованих виробів у селищі Кельменці та селі Мошанець (2 об’єкта).

Сільське господарство:

Земельний фонд громади станом на 01.01.2025 року складає 56,076 тис.га., з них сільськогосподарські угіддя 40,977 тис. га

В громаді агросектор представлений 85 підприємствами, в т.ч. 63 фермерськими господарствами.

Протягом 2024 року сільськогосподарське виробництво працювало з урахуванням факторів форс-мажорних обставин, що виникли у зв‘язку з воєнним станом (дефіцит та зростання ціни добрив, мобілізація військовозобов‘язаних тощо).

Основними культурами, вирощуванням яких займаються господарства є:

  • пшениця озима та яра;

  • озимий та ярий ячмінь;

  • горох;

  • кукурудза на зерно;

  • ріпак озимий

  • соняшник;

  • соя.

Тваринництво розвинене слабо:

  • ФГ «Украгро» -утримання бичків на відгодівлі;

  • ТзОВ «Агрофірма Вілія» -утримання корів та телят;

  • «Сурша» ПП Савчук Володимир – розведення овець;

Також зареєстровано утримання кіз, овець та ВРХ у присадибних та приватних господарствах сіл Берново, Вовчинець, Грушівці, Мошанець, Вартиківці, Іванівці, Бабин.

Всього у громаді утримується (враховуючи домогосподарства) близько 1500 овець, майже 850 гол. ВРХ, біля 850 кіз, більше 3000 гол. свиней. Щорічно спостерігається тенденція щодо зменшення поголів’я всіх видів свійських тварин.

Садівничою галуззю з громаді займаються 15 фермерських господарств та населення на приватних ділянках. Всього площа багаторічних насаджень в громаді складає близько 1,5 тис.га. Основними фруктами, що вирощуються є яблуні та сливи, з ягід – полуниця та смородина.

Сфера переробки та зберігання сільськогосподарської продукції представлена ПП «Агро-Вест-Ком» (переробка сої) та ТзОВ «АПК Буковина» (загальна потужність елеватора - 42 тис.тон, здійснює прийом зерна, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження його автомобільним або залізничним транспортом).

Водний фонд громади складає 2,9 тис.га.. Розведенням риби та аквакультурою займаються приватні підприємці, які орендують об’єкти водного фонду.

Екологія:

Клімат помірно-континентальний, з порівняно м'якою зимою (середня температура січня -4,8°С) і теплим (середня температура липня +18,8°С) вологим (600 мм опадів на рік) літом.

До основних джерел забруднення, які впливають на екологічний стан території належать транспортні засоби, котельні та сільськогосподарські та промислові підприємства. На Кельменеччині  переважає аграрне виробництво і основні забруднюючі агенти так чи інакше потрапляють в середовище в ході виробництва сільгосппродукції.

Транспортними засобами забруднюються, в основному, повітря, ґрунти і частково, рослинність. Найбільшому впливу забруднювачів піддаються ті ландшафти, які знаходяться поблизу центральних доріг.

Інтенсивний рух автомобільного транспорту сприяє забрудненню повітря шкідливими для здоров‘я викидними газами і забрудненню ґрунтів важкими металами, в першу чергу, свинцем. Разом із свинцем, у ґрунти попадає деяка частина цинку, нікелю і кадмію. Шкідливими газами є чадний газ, вуглекислий газ, різні оксиди азоту та ін. Викидні гази збираються біля поверхні землі і погано розсіюються.

При роботі котелень на твердому паливі (вугілля, дрова) в атмосферне повітря виділяється: ангідрид сірчистий, оксиди азоту, оксиди вуглецю тощо.

Великими забруднювачами є мінеральні добрива та отрутохімікати, які вносяться у сільському господарстві в ґрунт для підвищення його родючості. Це призводить до забруднення ґрунтів, поверхневих і підземних вод шкідливими речовинами.

Основними джерелами забруднення агроландшафтів міддю та цинком є пестициди. Із внесенням мінеральних добрив у ґрунті накопичуються хром, марганець, нікель, миш'як та ін.

Техногенний вплив на ландшафти призводить до накопичення забруднюючих елементів рослинністю. При цьому погіршується якість сільськогосподарської продукції, хворіють і люди, і тварини.

На сьогодні промисловий сектор представлений лише 4 підприємствами, тому основним забруднювачем атмосферного повітря в Громаді є автотранспорт, особливо застарілий.

Водна проблема з роками набуває все більшої актуальності, що пов’язано насамперед із  забрудненням  водних об’єктів стічними водами, виснаженням підземних водоносних горизонтів, нераціональним витрачанням прісної  води.

Більшість населених пунктів в районі немає централізованого водопостачання, каналізування і очистки стічних вод.

Кельменецьким ВУЖКГ в рік постачається близько 40 тис м3 питної води.  Якість питної води визначається обласною санітарно-епідеміологічна станцією. Згідно останніх аналізів, вцілому вода відповідає вимогам СНІП по мікробіологічним, токсикологічним, органолептичним показникам.

В цілому, водна проблема в районах з роками набуває все більшої  актуальності, що пов’язано насамперед із  забрудненням водних об’єктів стічними водами, низьким дебітом шахтних колодязів та суттєве виснаження підземних водоносних горизонтів, нераціональним

Житлово-комунальне господарство:

Житлово-комунальне господарство одна з найважливіших галузей, що охоплює різні напрямки життєдіяльності громади.

На території громади функціонують три надавачі комунальних послуг:

  • Кельменецьке ВУЖКГ;

  • КП «Нелиповецьке» Кельменецької селищної ради;

  • КП «Жолобки» Кельменецької селищної ради,

засновником яких є Кельменецька селищна рада.

Централізованим водопостачанням у громаді користуються жителі смт Кельменці, в якому знаходиться один комунальний водопровід. У користуванні жителів сіл Вороновиця, Бернове, Мошанець, Макарівка та частково у жителів села Іванівці знаходиться 6 відомчих водопроводів. Крім цього нараховується 116 локальних водопроводів. Функціонують 1 каналізаційна очисна споруда та 3 каналізаційні насосні станції. Водопостачання здійснюється з 1 поверхневого та 44 підземних водозаборів. Потенційні запаси підземних вод громади зменшилися.

На території громади функціонують 1 діючий полігон твердих побутових відходів та 22 сільських сміттєзвалища. Площа, відведена під місця видалення відходів в громаді складає 20га. У ІІІ кварталі 2024 року кожного тижня проводилася обваловка і підгортання сміттєзвалищ в населених пунктах територіальної громади.

З початку 2024 року Кельменецьке ВУЖКГ надало житлово-комунальних послуг (населення, організації та інші) на суму 6975,3 тис.грн, сплачено – 6978,2 тис. грн (відсоток сплати – 100%). що складає відповідно 146 % та 148 % до рівня 2023 року.

Абонентська мережа водопостачання КП «Жолобки» (с.Мошанець) складає 432 домогосподарства. Протяжність водопровідної мережі - 20,8 км., для подачі води використовуються 6 башень Рожновського по 25 м.куб., свердловина глибиною 120 м, потужністю 200 м.куб/добу та каптаж потужністю 147,6 м.куб/добу. Середнє використання води складає від 150 м.куб (зимою) до 350 м.куб. (влітку). Стан мережі та об’єктів – потребують ремонту та розширення.

КП «Нелиповецьке» надає послуги  водовідведення з домогосподарств с.Нелипівці. Абонентська мережа складає 183 абоненти. Для обслуговування мережі функціонують фекальна та іригаційна станції. Стан мережі та станцій – зношені та потребують ремонту.

 

Транспорт:

В громаді прокладені автомобільні дороги:

Державні: Протяжність 77,6 км

Регіональні: Протяжність 16,7км

Місцеві (комунальні): Кількість вулиць 563 протяжністю 424,71 км

Перелік доріг державного значення:

  • Р-63 (Данківці) Вартиківці-МПП «Сокиряни» км 10+606-53+830-довжина 43,2 км;

  • Р-63 Під‘їзд до МПП «Росошани» км 0+000-21+400 - довжина 21,2км.

Залізничне сполучення у громаді представлено залізничною станцією «Ларга» (смт Кельменці, вул. Привокзальна,4), основний маршрути – м.Київ, м.Чернівці, м.Хмельницький, м.Сокиряни та сполучення з Молдовою.

Функціонує автовокзал, що знаходиться в смт Кельменці, вул. Хотинська,8. Основні маршрути: м.Київ (470 км через м.Новодністровськ), м.Чернівці (90км), м.Хмельницький (165 км), м.Вінниця (206 км).

Працюють 2 автомобільні пункти пропуску через державний кордон з республікою Молдова (МПП Росошани, МПП Кельменці) та 1 залізничний (МПП Кельменці - залізниця).

Торгівля і сфера послуг:

У сфері торгівлі, ресторанного господарства та послуг працює 69 закладів ресторанного господарства, 265 об’єктів торгівлі продовольчої, непродовольчої та змішаної групи товарів (в т.ч. 5 супермаркети: «Наш край», «Нива», «КООП Классік» (Кельменці, Бурдюг), «Тайстра»), 16 об‘єктів оптової торгівлі, 114 закладів сфери послуг, 18 аптек та аптечних пунктів, 6 АЗС (з них 3 з АЗГРС).

На території смт Кельменці здійснюють діяльність: 2 ринки (ринок «Центральний» - щонеділі, ринок «Міський» Струцької Л.І. - протягом тижня), торгові магазини-склади на земельній ділянці Горобієвського В.В., 24 торгові майданчики по селах громади.

Освіта:

Мережа закладів системи освіти громади складається з 27 навчальних закладів комунальної форми власності трьох освітніх ланок: дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Дошкільна освіта:

  • функціонують 6 закладів дошкільної освіти, які є особами юридичного права та 15 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, гімназій та філій опорних закладів освіти. Дошкільним вихованням охоплено 641 дитина. Охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою становить 100%;

  • виховання дітей дошкільного віку забезпечують 96 педагогічних працівників;

  • Кельменецькою селищною радою організовано  харчування дітей. Постачання продуктів харчування здійснювалося в повному обсязі, відповідно до заявок. Всі продукти харчування мають відповідний сертифікат якості. Фактична вартість денного раціону однієї дитини на день у 2024 році складала 50 грн. на день.

 

Загальна середня освіта:

  • в закладах загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному  році здобувають освіту 2706 учнів, з  яких 89 дітей з числа ВПО, показник  наповнюваності класів у закладах загальної середньої освіти складав  14 учнів;

  • вперше забезпечено безкоштовним гарячим харчуванням учнів 1-4 класів.

 

Позашкільна освіта громади включає: 1 дитячо-юнацький центр, 1 дитячо-юнацьку спортивну школу, 1 міжшкільний навчально-виробничий комбінат, 1 інклюзивно-ресурсний центр, 1 художню школа, 1 музичну школу. Заклади освіти забезпечують потреби населення в отриманні освітніх послуг, забезпечено їх належне функціонування.

 

Кельменецький професійний ліцей є юридичною особою, має свій самостійний баланс, рахунки в установах банків, штамп та печатку із своїм найменуванням. Ліцей має в своєму розпорядженні навчальний комплекс на 600 учнів загальною площею 3777 кв. м.. В навчально-адміністративному корпусі обладнано навчальні кабінети з загальноосвітніх предметів, педагогічний кабінет, учительська, адміністративна частина. Кабінети профтехциклу розміщені в навчально-виробничому комплексі, де також обладнані лабораторії і майстерні. В Кельменецькому професійному ліцеї обладнано 18 кабінетів, 5 лабораторій, 4 майстерні, навчальний полігон з закритою площадкою для підготовки водіїв транспортних засобів, площадка для підготовки машинно-тракторних агрегатів до роботи. Ліцей має земельну ділянку площею 40 га.

Молодь та спорт:

У Кельменецькій ДЮСШ навчається 348 дітей у 22 групах на 4 віділеннях: баскетбол, боротьба вільна,  волейбол,  футбол. Згідно календарного плану спортивно-масових заходів, учні школи приймають участь у внутрішньо-шкільних та обласних змаганнях. З метою своєчасного виявлення обдарованих дітей та вдосконалення їхньої спортивної майстерності в подальшому,  налагоджена співпраця вчителів фізичної культури та тренерів-викладачів з різних видів спорту. Тренерський колектив ДЮСШ постійно працює над підвищенням спортивної майстерності вихованців, залучення широкого кола дітей до занять фізичною культурою та спортом.

У ДЮСШ «Колос» працюють відділення з таких видів спорту:  пауерліфтинг (займається 48 учнів), армрестлінг  (24 учні), теніс (48 учнів)  та волейбол (32 учні).

 

На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 34 дітей, які залишилися без батьківського піклування, з них: 3 дітей-сиріт, 31 дитина, позбавлена батьківського піклування (з них 32 дитини під опікою, 1 – в ДБСТ, 1 – в ЦСПР ССД ОДА). Також на обліку перебувають 18 дітей позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій.

На території Кельменецької селищної територіальної громади на базі прийомної сім’ї створено 1 дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) та функціонує 2 прийомні сім’ї, в яких виховуються 9 статусних дітей.

З 23 грудня 2022 року в громаді функціонує сім’я патронатного вихователя. З того часу, за заявами батьків, послугу патронату отримали п’ятеро малолітніх дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Для соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, соціальної адаптації, соціальної інтеграції та реінтеграції, екстреного (кризового) втручання, консультування, представництва інтересів, соціальної профілактика, інформування функціонує Центр соціальних служб, що надає послуги за місцем проживання отримувачів та у приміщенні селищної ради.

Культура:

     В громаді  функціонують:

Вид установи

Кількість

Потужність

Клубні заклади:

26

7771

  • Центральний будинок народної творчості та дозвілля

1

840

  • Будинок народної творчості та дозвілля

4

1475

  • Будинок народної творчості

1

400

  • Будинок культури

10

3600

  • Народний дім

4

960

  • Клуб

6

496

Бібліотеки

26

9296/36292

Школи естетичного виховання

2

178/96

Громадські музеї

8

825

У Кельменецькій художній школі займаються 110 учнів. Учні здібні та талановиті, про що свідчить їхній високий рівень досягнень у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах. Викладачі школи проводили реабілітацію дітей ВПО займаючись з ними малюванням, ліпленням, аплікацією. Це дало змогу дітям відволіктися від ситуації в державі.

У Кельменецькій музичній школі навчається 170 учнів на відділах: фортепіанно-струнний, народних інструментів, духових інструментів. Вихованці школи є постійними учасниками та переможцями конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. На базі закладу постійно проводяться культурно-просвітницькі заходи, викладачі активно беруть участь у методичних заходах.

Книжковий фонд бібліотек громади становить 228995 примірників. За 2024 рік надійшло 1052 примірників книг та періодичних видань на суму 1065067 тис. грн.

 

Соціальний захист населення:

        Працівниками відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я за 2024 рік прийнято, перевірено та відправлено для подальшої обробки 2287 заяв, з них на отримання: допомог - 650; пільг - 512; субсидій - 1125.

       Відповідно до постанови Кабміну від 01.06.2020 р. №587 «Про організацію надання соціальних послуг» у 2024 році надійшло 133 заяви на отримання соціальних послуг, з них-113 заяв на соціальну послугу натуральна допомога; 19 заяв на соціальну послугу догляд вдома; 1 заява на соціальну послугу стаціонарний догляд. По всіх 133 заявах винесено рішення щодо надання соціальних послуг та видано 1 путівку на влаштування одиноко проживаючої людини похилого віку до Комунальної установи «Кельменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кельменецької селищної ради.

      У 2024 році заходи щодо оздоровлення та відпочинку дітей не проводились.

     За звітний період проведено 10 засідань комісії з розподілу коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади. На розгляд комісії надійшло 252 заяви від жителів громади, з них - 243 на виплату матеріальної допомоги на лікування; 6 від громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати, 1 - на виплату матеріальної допомоги жительці с.Новоселиця, якій виповнилося 100 років з дня народження; 2- на виплату матеріальної допомоги з числа заявників, які постраждали внаслідок пожежі. По 245 заявах прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги, по 7- відмовлено.

       Прийнято 91 заяву на виплату матеріальної допомоги пораненим, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях, які зареєстровані на території Кельменецької селищної територіальної громади, фактично проживають та призвані на військову службу під час загальної мобілізації та 263 заяви на виплату матеріальної допомоги мобілізованим, які зареєстровані на території Кельменецької селищної територіальної громади, фактично проживають та призвані на військову службу під час загальної мобілізації або одному із членів його сім’ї. За результатами розгляду заяв прийнято рішення надати матеріальну допомогу.

       19 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць, смерть яких наступила у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, виплачено матеріальну допомогу на суму 380,00 тис. грн.

З початку року зареєстровано та видано 151 довідку внутрішньо переміщених особам через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Всього на території громади проживає 579 внутрішньо переміщених осіб (в т.ч. чоловіків – 128, жінок - 268, дітей - 183).

Охорона здоров’я:

У Кельменецькій селищній територіальній громаді діє мережа закладів охорони здоров’я:

  • КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 57 ліжок денного стаціонару, що представляє первинну медичну допомогу;

  • КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» на 150 ліжок, що представляє вторинну медичну допомогу;

  • Дністровське відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Приватні медичні послуги надають 2 лікарі загальної практики сімейної медицини.

Всі медичні установи працюють в умовах особливого періоду.

КНП «Кельменецький ЦПМСД»

В складі КНП «Кельменецький ЦПМСД» функціонують 12 АЗПСМ та 19 ФАПів, що обслуговують близько 39 тис.чол. Виробнича потужність підприємства - 450 відвідувань в зміну. Станом на 01.01.2025р. Кельменецьким ЦПМСД підписано 25503 декларації, з них по Кельменецькій СТГ 21601 декл.:

  • від 0 до 5 років – 541 декларацій.

  • від 6 до 17 років – 2594 декларації.

  • від 18 до 39 років – 4882 декларацій.

  • від 40 до 64 років – 7864 декларацій.

  • від 65+ – 5720 декларацій.

Кількість прикріпленого населення на 1 лікаря, який надає первинну медико-санітарну допомогу становить 2016. Кількість відвідувань медичної установи 89879.

КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня»

Підприємство складається з 11 лікувально-діагностичних підрозділів, які повноцінно надають стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу населенню Кельменецької та Лівинецької  територіальних громад, населення яких складає 39 тис.осіб. До складу громад входять 33 населених пункти, що користуються послугами спеціалізованого закладу вторинної ланки, територіально розташованої найближче до місця їх проживання. На території громади тимчасово проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб, які користуються послугами КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня». За період  воєнного стану в заклад звернулося 970 внутрішньо переміщені особи, з них проліковано амбулаторно -27, стаціонарно – 66, які в повному обсязі забезпечувалися медикаментами.

Відповідно нових вимог законодавства про охорону здоров'я та з метою надання медичної допомоги населенню Дністровського району Чернівецької області КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» законтрактувало з Національною службою здоров'я України медичні послуги за 13 пакетами, що надаються за Програмою медичних гарантій.

Суспільно-політична ситуація:

Суспільно-політична ситуація в громаді впродовж 2024 року залишалась прогнозованою. Порушень громадського порядку, резонансних конфліктів на політичному грунті не відбулося

Кельменецька селищна територіальна громада у межах своєї компетенції та повноважень здійснювала ряд практичних заходів, направлених на реалізацію завдань, передбачених чинним законодавством України, Указами Президента України, іншими документами центральних органів виконавчої влади, визначених відповідними розпорядженнями голови селищної ради. Також  вживались заходи щодо забезпечення позитивного сприйняття державного курсу, формування громадської підтримки ініціатив Глави держави, налагодження ефективного діалогу між органами  державної влади та об’єднаннями громадян.

До Кельменецької селищної ради обрано 26 депутатів, з них: 5 – представники Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу», 3 - Чернівецької обласної партійної організації «Опозиційна платформа - за життя», 2 - Чернівецької регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського», 3 - Чернівецької обласної організації політичної партії «Наш край», 3 - Чернівецької територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність», 3 -  Чернівецької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», 1 - Чернівецької обласної організації політичної партії «За майбутнє», 6 - Чернівецької обласної партійної організації Аграрної партії України. Коаліції політичних сил у Кельменецькій селищній раді не створено.

На території громади діють 44 релігійних організацій. Триває процес активного формування різних конфесій: функціонують православні церкви та об’єднання протестантських церков. Релігійні організації ведуть  активну благодійну діяльність, реалізацію гуманітарних програм, релігійних обрядів, культурно просвітницьких заходів. 

 

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

Громада утворена у 2020 році

площа Центральна, 4  смт Кельменці

Дністровський район, Чернівецька область

Телефон:  (03732) 2-12-44, 2-10-64

E-mail: rada-kelm@ukr.net,

Сайт: kelmenecka-gromada.gov.ua

 

№ з/п

Прізвище, ім’я

та по батькові

Посада 

Додаткова інформація про посадову особу: дата народження, дата призначення, освіта,  партійність, суб’єкт висування

Мобільний 

та робочий телефони

 

1

Олійник Богдан Олександрович

голова

18.11.1983 р.

16.11.2021р.

Повна вища.

Національна юридична академія 2005 рік.

Спеціальність - Правознавство

380982738490

2

Власов Дмитро Васильович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

03.09.1958 р.

16.11.2021р.

Повна вища.

Львівський регіональний інститут державного управління Національна академія державного управління при Президенті  України  2004р.

Спеціальність – державне управління

380672811311

3

Довгань Микола Олександрович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

31.07.1961 р.

13.04.2021р.

Повна вища.

Подільський державний аграрно-технічний університет 2005 рік

Спеціальність – Облік і аудит

380955191682

4

Грубий Станіслав Дмитрович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

26.08.1988 р.

04.01.2021 р.

Повна вища.

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

2009 рік

Спеціальність – Облік і аудит

380971598501

5

Дворський Роман Михайлович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

18.04.1974 р.

30.04.2021р.

Повна вища.

Тернопільська академія народного господарства  2001р.

Спеціальність – Облік і аудит

380509792959

6

Горобець Анатолій Іванович

Секретар селищної ради

08.02.1968 р.

16.11.2021р.

Повна вища.

Львівська комерційна

академія 1999 р.

Спеціальність - правознавство

380509270202

7

Раренко Людмила Дмитрівна

секретар (або) керуючий справами секретар виконкому

05.12.1966 р.

31.12.2020 р.

Повна вища.

Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут

ім. В.П. Затонського 1989 р.

Спеціальність – педагогіка і методика початкового навчання

380954571467

8

Костинюк Наталія Петрівна

Староста Бабинського старостинського округу

03.04.1970 р.

27.09.2024 р.

Липканське педагогічне училище ім. Г. Асаке 29.06.1989 р, Спеціальність -  вихователь в дошкільних установах

380969127790

9

Сухар Станіслав Іванович

Староста Бернівського старостинського округу

11.05.1991р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Чернівецький торгово-економічний інститут Київського національного торговельно – економічного університету 2012 р.

Спеціальність - фінанси

380688583681

10

Перчук Тетяна Василівна

Староста Бузовицького старостинського округу

26.07.1979 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Економіко – правничий інститут

м. Чернівці, 2002р.

Спеціальність – фінанси

380957279020

11

Гулько Алла Петрівна

Староста Бурдюзького старостинського округу

02.07.1977р.

04.01.2020 р.

Повна вища.

Одеська державна академія будівництва та архітектури 2000р.

Спеціальність – промислове і цивільне будівництво

380997266856

12

Пасічник Володимир Вікторович

Староста Вартиковецького старостинського округу

07.02.1969 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Національна академія внутрішніх справ України 2004р.

Спеціальність – правознавство

380956922611

13

Чварюк Андрій Володимирович

Староста Вовчинецького старостинського округу

17.02.1985р.

30.12.2020р.

Професійно - технічне училище №25 смт.Кельменці 2003р.

Спеціальність – кваліфікований робітник: слюсар  з ремонту автомобілів, водія автомобілів

3,2,1 класу (категорії «В-С»)

380997341097

14

Панкевич Тетяна Ананіївна

Староста Вороновицького старостинського округу

14.10.1976 р.

30.12.2020 р.

Базова вища.

Кіцманський технікум

Подільського державного аграрно – технічного університету 2013р.

Спеціальність – землевпорядкування

380956900851

15

Книш Олег Володимирович

Староста Грушовецького старостинського округу

03.07.1978 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича 2003 р.

Спеціфльність -  землевпорядкування та кадастр

380665303485

16

Цекало В’ячеслав Миколайович

Староста Дністрівського старостинського округу

12.11.1964р.

30.12.2020р.

Прикарпатський університет

ім. В. Стефаника 1993р.

Спеціальність – педагогіка і методика виховної роботи

380980876024

17

Саракуца Віктор Олексійович

Староста Іванівецького старостинського округу

24.05.1986 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Камянець – Подільська філія Національного університету харчових технологій 2016р.

Спеціальність – технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів 

380979948775

18

Варварюк Леонід Васильович

Староста Комарівського  старостинського округу

10.06.1966 р.

30.12.2020 р.

Вінницький технікум електричних виробів 1985р.

Спеціальність – технік - технолог

380686673403

19

Вакансія

Староста Ленковецького старостинського округу

 

 

20

Груба Антоніна Василівна

Староста Мошанецького старостинського округу

23.05.1979 р.

30.12.2020 р.

Кам’янець- Подільський аграрно-технічний університет 2011р.

Спеціальність – аргономія

380980876117

21

Назаров Юрій Миколайович

Староста Нелиповецького старостинського округу

08.01.1985 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Харківський національний університет внутрішніх

справ  2010 р.

Спеціальність - правознавство

380968303654

22

Бабинський Андрій Васильович

Староста Новоселицького старостинського округу

26.09.1988 р.

30.12.2020 р.

Повна вища

Київський національний університет внутрішніх справ

2010 р.

Спеціальність – правознавство

380988047575

23

Білик Віссаріон Дмитрович

Староста Перковецького  старостинського округу

01.01.1960 р.

30.12.2020 р.

Повна вища.

Кам’янець- Подільський сільськогосподарський інститут 1990 р.

Спеціальність – механізація сільського господарства

380964043321

24

Кучейник Світлана Василівна

Староста Росошанівського старостинського округу

17.10.1973 р.

30.12.2020 р.

Львівська державна академія ветеринарної медицини

ім. С.З. Гжицького 2002р.

Спеціальність – зооінженерія

380662470035

 

Голова Кельменецької селищної ради                                              Богдан ОЛІЙНИК

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних