16 вересня 2024 року

Дата: 18.09.2024 15:47

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

засідання постійної комісії з соціально - гуманітарних питань,

культури та спорту

від 16 вересня 2024 року

1. Про звіт про роботу завідувача комунальної установи «Кельменецький трудовий архів» в 2024 році.

Доповідач: Макаровська Оксана, завідувач комунальної установи «Кельменецький трудовий архів»

2. Про хід виконання Комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2024-2026 роки.

Доповідач: Дмитрук Дмитро, директор КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

3. Про хід виконання Комплексної Програми забезпечення доступу жителів громади до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2024-2026 роки.

Доповідач: Доготар Олександр, директор КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня»

4. Про перейменування Іванівецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області.

Доповідач: Качан Василь, начальник відділу освіти, культури та спорту

Голова постійної комісії                                             Віталій ВАРВУ