Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації надання ВПО похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною»

Дата: 05.09.2024 10:00

Під головуванням заступника Міністра соціальної політики Уляни Токарєвої відбулися робочі зустрічі щодо виконання норм постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2024 № 888 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом “гроші ходять за людиною”».

На цих робочих нарадах спільно з представниками Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Національної соціальної сервісної служби, Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», структурних підрозділів соціального захисту населення обласних, Київської міської військової адміністрації, органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору презентовано, зокрема:

алгоритми дій кожного учасника експериментального проєкту;

моделі організації надання соціальних послуг з догляду, зокрема підтриманого проживання та стаціонарного догляду;

модель інклюзивного простору для надання соціальної послуги підтриманого проживання.

Всі презентаційні матеріали, записи зустрічей та контакти відповідальних осіб за реалізацію експериментального проекту можна переглянути, перейшовши за посиланням:

Контактна особа щодо організації зазначеного заходу – Тетяна Яременко

тел. 04428940 17,