ПРОТОКОЛ № 27 ві 18 липня 2024 року

Секретар комісії: Рингач Микола

Присутні члени комісії: Семенюк Світлана

Відсутні: Білик Сергій, Стаднійчук Любов

В роботі комісії приймали участь запрошені:

Білик Леся, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом;

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради;

Горобець Анатолій, секретар ради

СЛУХАЛИ: про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань законності, охорони прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Солодюк Ігор, заступник голови комісії

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про приведення у відповідність до чинного законодавства місцезнаходження юридичної особи – Кельменецька селищна рада Дністровського району Чернівецької області.

Доповідач: Білик Леся, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом

2. Про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за І півріччя 2024 року.

Доповідач: Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради

3. Про затвердження Положення про он-лайн трансляцію та відеофіксацію сесій Кельменецької селищної ради

Доповідач: Горобець Анатолій, секретар ради

Голосували за порядок денний:

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. СЛУХАЛИ: про приведення у відповідність до чинного законодавства місцезнаходження юридичної особи – Кельменецька селищна рада Дністровського району Чернівецької області.

ВИСТУПИЛА: член комісії Семенюк Світлана, яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції

ВИРІШИЛА:

(висновок №106 та проєкт рішення додаються)

2. СЛУХАЛИ: про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за І півріччя 2024 року.

ВИСТУПИВ: заступник голови постійної комісії Солодюк Ігор, який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд сесії селищної ради VІІІ скликання та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції із врахуванням пропозиції постійної комісії, а саме зосередив увагу на отриманні інформації для депутатів селищної ради про виконання висновку комісії від 15.12.2023 року №96 щодо проведеної роботи по впорядкуванні документації на існуючі водопровідні вежі та мережі по старостинських округах із взяттям їх на баланс селищної ради; організації обстеження водонапірних веж, здійсненні поточних ремонтів даних веж і забезпечення їх безперебійного функціонування; виділення коштів на вищевказані цілі згідно селищної програми «Питна вода».

ВИРІШИЛА:

(висновок №107 та проєкт рішення додаються)

3. СЛУХАЛИ: про затвердження Положення про он-лайн трансляцію та відеофіксацію сесій Кельменецької селищної ради.

ВИСТУПИВ: секретар комісії Рингач Микола, який запропонував винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції

ВИРІШИЛА:

(висновок №108 та проєкт рішення додаються)

Заступник голови постійної комісії                                                  Ігор СОЛОДЮК

Секретар комісії                                                                                   Микола РИНГАЧ