№ 33 від 18 липня 2024 року

Секретар комісії: Солодюк Ірина

Присутні члени комісії: Гульчак Андрій, Михайлина Ірина,

Відсутні: Потерейко Роман

В роботі комісії приймали участь запрошені:

Білик Леся, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом;

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу;

Воронежська Оксана, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради;

Дворський Роман, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

СЛУХАЛИ: про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади

Пастух Олександр, голова комісії

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін та доповнень до статутів комунальних підприємств, установ, організацій та виконавчих органів Кельменецької селищної ради.

Доповідач: Білик Леся, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом

2. Про перейменування вулиць в населених пунктах Кельменецької селищної територіальної громади.

Доповідач: Воронежська Оксана, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою

3. Про затвердження детальних планів території.

4. Про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за I півріччя 2024 року.

Доповідач: Василишена Світлана, начальник фінансового відділу

5. Про включення об’єкта нерухомого майна комунальної власності Кельменецької селищної територіальної громади до Переліку другого типу та намір передачі в оренду.

Доповідач: Рибчинська Оксана, завідувач сектору управління майном комунальної власності селищної ради

Голосували за порядок денний:

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. СЛУХАЛИ: про внесення змін та доповнень до статутів комунальних підприємств, установ, організацій та виконавчих органів Кельменецької селищної ради.

Білик Леся, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом

ВИСТУПИВ: голова комісії Пастух Олександр, який запропонував винести дане питання на розгляд XLI сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №189 та проєкт рішення додаються)

2. СЛУХАЛИ: про перейменування вулиць в населених пунктах Кельменецької селищної територіальної громади.

ВИСТУПИЛА: член комісії Михайлина Ірина, яка запропонувала винести дане питання на розгляд XLI сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №190 та проєкт рішення додаються)

3. СЛУХАЛИ: про затвердження детальних планів території.

ВИСТУПИЛА: секретар комісії Солодюк Ірина, яка запропонувала винести дане питання на розгляд XLI сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №191 та проєкт рішення додаються)

4. СЛУХАЛИ: про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за I півріччя 2024 року.

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу

ВИСТУПИВ: член комісії Гульчак Андрій, який запропонував винести дане питання на розгляд XLI сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №192 та проєкт рішення додаються)

5. СЛУХАЛИ: про включення об’єкта нерухомого майна комунальної власності Кельменецької селищної територіальної громади до Переліку другого типу та намір передачі в оренду.

ВИСТУПИЛИ:

І. Член комісії Гульчак Андрій, який відмітив, що в поданій заяві заявником зазначено призначення «для проживання». Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» мають право   на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону, тобто за 1 гривню в рік, - релігійній організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній.

ІІ. Секретар комісії Солодюк Ірина, яка запропонувала висновком комісії рекомендувати заявнику до 24.07.2024 року звернутися із повторною заявою відповідно до чинного законодавства, а саме: згідно абзацу 3 пункту першого статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», яку повторно розглянути на засіданні постійної комісії.

ВИРІШИЛА:

(висновок №193 та проєкт рішення додаються)

Голови постійної комісії                                                           Олександр ПАСТУХ

Секретар комісії                                                                         Ірина СОЛОДЮК