Дата: 19.06.2024 16:03

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі: Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації) (ДК 021:2015: 79710000-4 (Охоронні послуги).

Мета закупівлі Послуг: Забезпечення цілодобової охорони закладів освіти.

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 512160,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі:   UA-2024-06-19-002414-a

Послуга має  відповідати вимогам зазначеним в Додатку 3 до Тендерної документації .

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Уповноважена особа                                                                           Алла НАКАЙ