Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.06.2024 12:34

14 червня 2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кельменецької селищної ради, під керівництвом селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА - голови Комісії.

У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, начальник відділу освіти, культури та спорту, директор центру соціальних служб, начальник відділу соціального забезпечення населення та охорони здоров’я, начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом, директор КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги», інспектор сектору адміністративної практики ВВГ Дністровського РВП.

На засіданні Комісії розглядались питання:

• про доцільність позбавлення батьківських прав;

• про вирішення спору між батьками щодо визначення місця проживання малолітньої дитини;

• про встановлення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування;

• про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в СЖО;

• про вибуття дітей з сім’ї патронатного вихователя;

• про неналежне виконання батьківських обов’язків;

• про надання дозволу на дарування житлового будику.

Члени Комісії брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносячи свої пропозиції до рішень. У ході наради заслухано запрошених заявників.

Після розгляду кожного питання приймалося відповідне рішення, згідно чинного в Україні законодавства.

Начальник служби у справах дітей                                              Руслана ГРИФЛЮК