Скористатися платформою «Зроблено в Україні» можуть і виробники Чернівецької області

Дата: 24.05.2024 09:17

Стати учасником державної програми «Зроблено в Україні» може підприємство, яке має виробничі потужності в Україні.

Щоб споживач міг зорієнтуватися, що той чи інший продукт вироблений саме в Україні, створили універсальний логотип, який можуть нанести на свою продукцію українські виробники.

Як це зробити?

• Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні»;

• Заповнити форму для підприємців;

• Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення.

Отже, логотип готовий до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.

Нагадаємо, що в регіональному офісі підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні», який працює у Чернівецькій філії обласного центру зайнятості (м. Чернівці, вул. Воробкевича, 37), можна отримати інформацію та консультації щодо урядових ініціатив підтримки бізнесу.

Зокрема, це – грантові програми, які супроводжує служба зайнятості, «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», а також компенсаційні програми для роботодавців, серед яких за облаштування робочих місць працевлаштованих людей з інвалідністю, за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, а також про ваучери на навчання працівників, програми навчання та перенавчання у Центрах профтехосвіти, кваліфіковану допомогу із пошуком та підготовкою кадрів тощо.

Дізнатися про всі послуги служби зайнятості для роботодавців можна тут.