Україна – мати в серці моєму

Дата: 15.05.2024 09:46

#ТАЛАНОВИТА_КЕЛЬМЕНЕЧЧИНА

27 квітня 2024 року у м. Одесі відбулося відкриття конкурсу музичного мистецтва «Україна – мати в серці моєму» організований управлінням культури Херсонської міської ради та Департаментом культури Одеської міської ради, КЗПСО «Мистецька школа № 4 м. Одеси», КЗПСО «Музична школа № 4 Херсонської міської ради». У заході взяли участь й учні КУ «Кельменецька музична школа ім. М. Ткача», здобувши призові місця.

У номінації «Фортепіано» ІІ місце:

– Качан Марія, друга вікова категорія (9-10 років),

– Козак Софія, четверта вікова категорія (14 - 15 років), керівник старший викладач Алла Коржос;

– Бабина Юлія, третя вікова категорія (11-13 років), керівник старший викладач Тетяна Горобець.

У номінації «Струнно-смичкові інструменти»:

- дипломант – Бесарабчук Анна, четверта вікова категорія (14 - 15 років), керівник Вікторія Раренко.

У номінації «Баян, акордеон»:

- дипломант – Сливка Віталіна, третя вікова категорія (11-13 років), старший викладач Сергій Чепурняк (філія с. Іванівці).

У номінації « Духові та ударні інструменти» (солісти, ансамблі):

ІІ місце - Дует мідних духових інструментів: Паціора Еліна, Андрущак Олег, четверта вікова категорія (14 - 15 років), керівник Михайло Чебан.

ІІІ місце - Тріо мідних духових інструментів: Гермак Ігор, Федорняк Роман, Черепій Михайло, третя вікова категорія (11 - 13 років), керівник Руслан Гнатчук.

ІІІ місце – Квартет мідних духових інструментів: Обріжан Рувім, Обріжан Павло, Васильков Олександр, Гнатюк Богдан. Четверта вікова категорія (14 - 15 років), керівник – старший викладач Михайло Олійник (філія с. Новоселиця).

Конкурс оцінювало компетентне журі з досвідчених фахівців Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Одеської областей. Голова журі у номінаціях «Фортепіано» та «Струнно-смичкові інструменти» Наталя Лаврик - професор кафедри камерного ансамблю ОНМА ім. А.В.Нежданової (м. Одеса). Голова журі у номінації «Баян, акордеон» Володимир Чефранов - заслужений артист України, доцент ОНМА ім. А.В.Нежданової (м. Одеса). Голова журі у номінації «Духові та ударні інструменти» Ігор Борух - заслужений працівник культури України, доцент кафедри духових та ударних інструментів ОНМА ім. А.В.Нежданової (м.Одеса).

Учням та педагогам бажаємо творчих успіхів і подальших перемог.

Вікторія Раренко - директор музшколи.