36-та річниця початку виведення військ з Афганістану

Дата: 15.05.2024 11:30

Виведення радянських військ з Афганістану почалося 15 травня 1988 року, відповідно до укладених в квітні 1988 року Женевських угод про політичне врегулювання становища навколо Афганістану.

З нагоди пам’ятної дати, відбулись урочиста хода і покладання квітів до Меморіального знаку воїнам - інтернаціоналістам, в яких взяли участь представники Громадської Організації "Кельменецька територіальна організація української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) спільно із представниками Кельменецької селищної ради та громадськості.

У цей скорботний день, ми схиляємо голови перед воїнами, які віддали своє життя виконуючи військовий обов’язок.