Ніколи! Знову!

Дата: 08.05.2024 10:47

8 травня - День пам’яті та примирення й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

З нагоди 79-ої річниці Дня пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селищі Кельменці відбулися урочисто-траурна хода та церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам-односельчанам та меморіального комплексу «Братська могила», в якій взяли участь працівники Кельменецької селищної ради, Дністровської районної військової адміністрації, Дністровської районної ради та представники громадськості.

Війна стала трагедією для багатьох мільйонів людей в Україні і в цілому світі, а тому ми згадуємо і про її жертв, яких присутні вшанували хвилиною мовчання.

Хай наша пам'ять про страшні події 1939-1945 років завжди буде живою. Особливо в ці важкі часи, коли ворог знову атакує нашу Батьківщину.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!