Розпочинається громадське обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та площ в населених пунктах Кельменецької ТГ

Дата: 01.05.2024 09:17

На виконання розпорядження селищного голови від 09.04.2024 № 79-од розпочинається громадське обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та площ в населених пунктах Кельменецької селищної територіальної громади.

У зв’язку із воєнним станом на території України, громадське обговорення проводиться шляхом надання пропозицій у формі електронної консультації та в письмовій формі.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»

Організатор громадського обговорення: Кельменецька селищна рада

Які вулиці і як пропонуємо перейменувати?

Назва вулиці, яку пропонується перейменувати

Назва вулиці, яку пропонується присвоїти

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння назви вулиць

село Комарів

вул. Жукова

вул. Івана Власова

Дана Власова

село Росошани

частина вул. Молодіжна (№2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9)

пров. Ярослава

Невірянського

староста Росошанівського старостинського округу

частина вул. Центральна (№110, №112, №116, №118, №120, №122, №124)

пров. Іллі Нікітюка

староста Росошанівського старостинського округу

Строк проведення заходів щодо громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 31.05.2024 року.

Для того, щоб взяти участь в обговоренні потрібно перейти за посиланням: https://forms.gle/FuFcK3j8qoTu9RG36 та заповнити форму, вказавши ваші прізвище, ім`я, по батькові та обравши населений пункт, в якому ви проживаєте. В електронній формі міститься інформація про вулицю, провулок які перейменовуються, та ім’я яким пропонується назвати вулицю у відповідному населеному пункті. Під час голосування ви можете підтримати запропоновану назву або відхилити.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: с-ще Кельменці, пл. Центральна, 2, каб. №3, відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та благоустрою Кельменецької селищної ради

Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та благоустрою Кельменецької селищної ради, Оксана Василівна ВОРОНЕЖСЬКА

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 14.06.2024 року, на офіційному сайті Кельменецької селищної ради