Про оцінку впливу на довкілля

Дата: 01.05.2024 11:01

"Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі-Закон) повідомляємо: управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації (ОВА) до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля завантажено висновок з оцінки впливу на довкілля від 26.04.2024 №06/03, щодо планованої діяльності «Будівництво та розміщення АЗС для прийому, зберігання і відпуску моторного палива за адресою: вул.
Широка, буд. 1 в смт. Кельменці Кельменецької територіальної громади Дністровського району Чернівецької області (реєстраційний номер справи 202372810922 ( 6340)), суб’єкт господарювання ПП «ДРАЙВ-МАКС»."

Управлінням екології та природних ресурсів

Чернівецької обласної державної адміністрації (ОВА)

Висновок з оцінки впливу на довкілля

ЗВІТ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ планованої діяльності