На ділянці місцевості, завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону, запроваджується обмеження вільного в'їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пересуванні осіб у прикордонній смузі

Дата: 26.04.2024 16:12

На підставі ст. 24 Закону України “Про державний кордон України” та пунктів 17, 40 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою КМУ від 27.07.1998 року №1147, для перетину прикордонних смуг необхідно отримати дозвіл.

Які документи та куди подати для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Кельменецької ТГ?

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Кельменецької територіальної громади потрібно подати відповідне звернення/заяву - поштою, особисто, або в електронній формі до на електронну скриньку 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича:

- адреса: 58003, м. Чернівці, вул. Володимира Великого, 2а

- телефони: (0372) 59-19-20

(0372) 59-19-49

chernivci_zagin@dpsu.gov.ua

У зверненні вказується:

прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);

дата народження;

громадянство особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги;

реквізити документа, що посвідчує її особу;

місце проживання (місце перебування);

засоби зв’язку;

вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск);

строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт);

мета отримання дозволу;

правові підстави для отримання дозволу.

До звернення надання дозволу додаються:

для громадян України – копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення;

для іноземців та осіб без громадянства копії документів що посвідчують особу іноземця або особу без громадянства та підтверджують законність перебування на території України, а також повноваження на подання звернення;

для юридичних осіб – копію документів що містять інформацію про найменування юридичної особи, місцезнаходження, вид та місце провадження робіт, перелік фізичних осіб із зазначенням їх паспортних даних та транспортних засобів, що залучатимуться до робіт;

для фізичних осіб – підприємців – копії документів що посвідчують особу;

копію документів що підтверджують мету і строки перебування в прикордонній смузі;

копії документів, що підтверджують законність провадження робіт.

Про ухвалене рішення ДПСУ має повідомити особу, що звернулася по надання дозволу, не пізніше наступного робочого дня за допомогою каналу зв'язку, зазначеного в заяві.

Дозвіл надається на безоплатній основі протягом 10 робочих днів з дня надходження звернення.

Дозвіл для мешканців, які проживають, перебувають та будуть тимчасово перебувати, розташованих у межах прикордонної смуги 5 км., надається безстроково.

БЛАНК ЗАЯВИ ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ

За перебування в прикордонній смузі без відповідного дозволу передбачена адміністративна відповідальнісь, а саме : накладання штрафу на громадян від 50 до 100 ( 850,00 – 1700,00 грн. ) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від 100 до 150 ( 1700,00 – 2550,00 грн. ) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У ДПСУ звернули увагу, що відповідно до ч. 2 ст. 22 Закону України "Про державний кордон України" до прикордонної смуги не включаються населені пункти і місця масового відпочинку населення.

ПАМ’ЯТКА щодо порядку в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу громадян України, осіб без громадянства та іноземців https://cutt.ly/Jw7IAbou