Змінено тарифи на перевезення ТПВ

Дата: 25.04.2024 10:25

Згідно рішення виконавчого комітету Кельменецької селищної ради від 19.04.2024 р. № 91 «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення твердих побутових відходів» з 1 травня вводяться в дію нові тарифи з перевезення твердих побутових відходів, що надаються Кельменецьким ВУЖКГ в Кельменцях:

- населення - 176,00 грн. за 1 м3;

- бюджетні організації – 191,09 грн. за 1 м3;

- інші споживачі - 209,53 грн. за 1 м3.

Тарифи на перевезення ТПВ затверджено відповідно до Постанови КМУ від 26.09.2023 р. № 1031 «Про порядок формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», згідно економічно обґрунтованих планових витрат підприємства.

Попереднє рішення виконавчого комітету про зміну тарифу від 17.06.2022 року р № 62 з 1 травня втратить чинність.