Отримано гуманітарну допомогу у вигляді дитячого харчування у кількості 720 кг від МГО «Наша Спадщина»

Дата: 24.04.2024 15:05

За ініціативою начальника Руслани ГРИФЛЮК та головного спеціаліста Марини МОЛДОВАН служби у справах дітей Кельменецької селищної ради, за сприяння селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА і заступника селищного голови Дмитра ВЛАСОВА та за фінансової підтримки: СГК «Бабинський», ТзОВ «Бабинське», ФГ «Ілаш», ФГ «Вікторія - 2», ФОПа Потерейка В.В., ФОПа Свириди І.І., ФГ «Лідер», ТзОВ АПК «Буковина», допомогу доставлено до КНП «Кельменецький ЦПМСД» (директор - Дмитро ДМИТРУК).

Дитяче харчування передаватиметься за потреби дітям від 0 до 5 років, які проживають на території громади.

Дякуємо усім небайдужим, які долучились до доброї справи. На цьому не зупиняємося та продовжуємо співпрацю.