№ 30 від 05 квітня 2024 року

Секретар комісії: Солодюк Ірина

Присутні члени комісії: Михайлина Ірина

Відсутні: Гульчак Андрій, Потерейко Роман

В роботі комісії приймали участь запрошені:

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради;

Воронежська Оксана, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради;

Дворський Роман Михайлович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Довгань Микола, начальник Кельменецького ВУЖКГ

СЛУХАЛИ: про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади

Пастух Олександр, голова комісії

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розроблення детальних планів території.

Доповідач: Воронежська Оксана, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради

2. Про звіт про роботу та фінансово-господарську діяльність Кельменецького ВУЖКГ за 2023 рік.

Доповідач: Довгань Микола, начальник Кельменецького ВУЖКГ

3.Різне.

Голосували за порядок денний:

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

СЛУХАЛИ: про розроблення детальних планів території.

ВИСТУПИВ: голова комісії Пастух Олександр, який відмітив, що рішенням сесії селищної ради в 2022 році надано дозвіл на розроблення детального плану території в урочищі «Атаки» за межами села Дністрівка на території Кельменецької територіальної громади Дністровського району Чернівецької області, тому запропонував пункт 1 проєкту рішення викласти в наступній редакції:

«1. Відділу містобудування архітектури та житлового-комунального господарства селищної ради повідомити Наголу Вадима, що відповідно до рішення XXVIII сесії Кельменецької селищної ради VIII скликання від 20 грудня 2022 року №632.28-8/22 селищна рада розробляє детальний план території в урочищі «Атаки» за межами села Дністрівка на території Кельменецької територіальної громади Дністровського району Чернівецької області та відповідно запропонувати надати свої пропозиції щодо забудови земельної ділянки за кадастровим номером 7322083600:02:001:0169 в урочищі «Атаки» за межами села Дністрівка на території Кельменецької територіальної громади Дністровського району Чернівецької області для її врахування в детальний план території» та пропонувати раді підтримати проект рішення із запропонованими змінами.

Голосували за пропозицію:

ВИРІШИЛА:

(висновок №179 та проєкт рішення додаються)

2. СЛУХАЛИ: про звіт про роботу та фінансово-господарську діяльність Кельменецького ВУЖКГ за 2023 рік.

Довгань Микола, начальник Кельменецького ВУЖКГ

ВИСТУПИВ: голова комісії Пастух Олександр, який запропонував винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

Голосували за пропозицію:

ВИРІШИЛА:

(висновок №180 та проєкт рішення додаються)

3. Різне.

СЛУХАЛИ: інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Василишеної Світлани  про виконання пункту 3 висновку постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади від 09 лютого 2024 року №177. Повідомила, що 19 лютого поточного року отримано відповідь від Кельменецької ДПІ щодо порядку нарахувань мінімального податкового зобов’язання власникам земельних ділянок. Також відмітила, що із початку 2024 року до селищного бюджету надійшло близько 3 млн. гривень від даного податку.

ВИСТУПИВ: голова комісії Пастух Олександр, який запропонував інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Василишеної Світлани  про виконання пункту 3 висновку постійної комісії від 09.02.2024 року №177 взяти до відома.

ВИРІШИЛА:

Інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Василишеної Світлани про звернення до Кельменецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області щодо забезпечення проведення нарахувань в повному обсязі мінімального податкового зобов’язання на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів за 2022-2023 роки, взяти до відома.

Голови постійної комісії                                                                              Олександр Пастух

Секретар комісії                                                                                            Ірина Солодюк