№ 57 від 05 квітня 2024 року

Дата: 08.04.2024 10:16

засідання постійної комісії з питань планування бюджету

і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій

від 05 квітня 2024 року

Місце засідання: с-ще Кельменці

Загальний склад комісії  - 5 осіб

Присутні                             - 3 особи

Головує на засіданні: Секрета Едуард

Секретар комісії: Комова Галина

Присутні члени комісії: Урсуляк Ігор

Відсутні: Грубий Василь, Король Сергій

В роботі комісії приймали участь запрошені:

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради;

Грубий Станіслав, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Раренко Людмила, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

СЛУХАЛИ: про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій.

Секрета Едуард, голова постійної комісії

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2454600000).

Доповідач: Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради

2.Різне.

Голосували за порядок денний:

За – 3, проти - 0 , утримались – 0

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. СЛУХАЛИ: про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2454600000).

Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради

ВИСТУПИВ: голова комісії Секрета Едуард, який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт в поданій редакції.

Голосували за пропозицію:

Постійна комісія одноголосно

ВИРІШИЛА:

(висновок №240 та проєкт рішення додаються)

2. Різне

СЛУХАЛИ: інформацію керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Раренко Людмили про виконання пункту 3 висновку постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності №222 від 07.02.2024 року про проведення аналізу фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Кельменецька друкарня» за 2022-2023 роки та вивчення питання доцільності щодо його ліквідації.

ВИСТУПИЛИ:

І. Голова комісії Секрета Едуард, який відмітив, що питання щодо подальшої роботи комунального підприємства «Кельменецька друкарня» має перебувати на постійному контролі виконавчого комітету. Необхідно питання про роботу даного підприємства заслухати на засіданні сесії та прийняти рішення щодо доцільності його роботи або переведення на деякий період на «паузу». Також відмітив, що питання про закупівлю додаткової техніки на даний час не є першочерговим, так як немає тієї кількості замовників на друковану продукцію та багато звітів і бланків заповнюються в електронному вигляді.

ІІ. Заступник голови комісії Урсуляк Ігор, який запропонував інформацію щодо фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Кельменецька друкарня» за 2022-2023 роки, взяти до відома.

Голосували за пропозицію:

Постійна комісія одноголосно

ВИРІШИЛА:

Інформацію щодо фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Кельменецька друкарня» за 2022-2023 роки, взяти до відома.

Голова постійної комісії                                                        Едуард СЕКРЕТА

Секретар комісії                                                                      Галина КОМОВА