Відбулося засідання комісії

Дата: 05.03.2024 11:28

05 березня 2024 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра ВЛАСОВА відбулося засідання комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

Комісія здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг за показниками, за якими здійснюється комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, встановленими порядком надання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» ( зі змінами)

Відтак, в ході засідання, вивчивши всі обставини справ та наявні документи, затверджено висновки про результати комплексного визначення індивідуальних потреб осіб, які потребують надання соціальних послуг з догляду.

Оксана КОРОГОДА - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я