Установчі збори Молодіжної ради при Кельменецькій селищній раді ІІ-го скликання

Дата: 04.03.2024 11:34

У сесійній залі селищної ради відбулися установчі збори за участю інститутів громадського суспільства з обрання членів.

Василь КАЧАН, начальник відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради, оголосив про відкриття засідання. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв та тих, чиє життя передчасно обірвала війна.

Селищний голова Богдан ОЛІЙНИК побажав натхнення, нових задумів та втілень їх у життя, працювати як єдиний організм.

На зібрання завітала Марія БАСАРАБА, голова молодіжної ради при ЧОВА та радниця голови ОДА з питань молоді, яка подякувала організаторам за співпрацю у розвитку молодіжної політики у громаді та коротко ознайомила із прийдешньою роботою у Молодіжній раді.

Ольга ТВЕРДОХЛІБ, директор Кельменецької центральної бібліотеки та молодіжна активістка, ознайомила із кожним зареєстрованим учасником, які по черзі представляли себе та що б вони хотіли зробити у складі ради.

Шляхом голосування до Молодіжної ради при Кельменецькій селищній раді обрано 17 учасників. Наприкінці домовлено про наступне засідання установчих зборів, де будуть обиратись голова, заступник голови, секретар та розподілення функціональних обов’язків учасників.