Проведено урок безпеки для учнів Бузовицького НВК

Дата: 28.02.2024 12:34

27 лютого спільно зі начальником сектору ЮП ВВГ Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області, капітаном поліції Павлом ЗАРИШНЯКОМ, старшим інспектором з дотримання прав людини, капітаном поліції Діаною ВЕРКАШ, головним інспектором Дністровського РВ ГУДСНС, майором служби цивільного захисту Павлом СНОЗИКОМ провели «Урок безпеки» для наймолодших школярів, учнів 1-4 класів Бузовицького НВК.

Під час зустрічі розповіли дітям про основні правила поведінки у школі, як діяти під час сигналу повітряної тривоги, про алгоритм дій при виявлені вибухонебезпечного чи підозрілого предмета, нагадали важливі правила дорожнього руху, пожежної та мінної безпеки, переглянули відео повчального змісту на дану тематику.

В кінці зустрічі діти отримали брошури та розмальовки.

Тетяна ПОВЕРЖУК - головний спеціаліст з питань безпеки в освітньому середовищі відділу освіти, культури та спорту селищної ради.