№ 237-238 від 15 лютого 2024 року до №55

засідання комісії

15 лютого 2024р. №55

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Постійна комісія  з питань планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій

ВИСНОВКИ

15 лютого 2024 року №237

Про уточнення показників селищного

бюджету Кельменецької селищної

територіальної громади на 2024 рік

(код бюджету 2454600000)

Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік(код бюджету 2454600000) та розглянувши проєкт рішення з даного питання, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Положення про постійні комісії Кельменецької селищної ради, затверджене рішенням ІІ сесії VІІІ скликання від 20.01.2021 № 48.2.4-8/21, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік(код бюджету 2454600000), взяти до відома.

2.Внести даний проєкт рішення на розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради.

3.Контроль за виконанням висновку покласти на секретаря постійної комісії Галину КОМОВУ.

Голова постійної комісії                                                    Едуард СЕКРЕТА

Додаток до протоколу

засідання комісії

15 лютого 2024р. №55

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИСНОВКИ

15 лютого 2024 року №238

Про розгляд     звернення      постійної комісії з  питань

промисловості, будівництва,  житлово – комунального

господарства,     транспорту,        зв’язку та  управління

об’єктами комунальної власності селищної територіальної

громади щодо повернення  на повторний розгляд Порядку

надання одноразової грошової допомоги Захисникам  і

Захисницям та членам їх сімей

Заслухавши звернення заступника голови постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади Романа ПОТЕРЕЙКА щодо повернення на повторний розгляд Порядку надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей,  керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Положення про постійні комісії Кельменецької селищної ради, затверджене рішенням ІІ сесії VІІІ скликання від 20.01.2021 №48.2.4-8/21, постійна комісія

ВИРІШИЛА:

1.Запропонувати зміни до Порядку надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей, а саме:

1.1.Пункт 5 розділу «Загальні положення» виключити  та  пункт 6 відповідно вважати пунктом 5.

1.2.Пункт 1 розділу «Умови і порядок надання матеріальної допомоги» доповнити  абзацом 3 наступного змісту: «У виняткових випадках, у разі встановлення факту про те, що у загиблого (померлого) Захисника і Захисниці смерть яких наступила в поточному році у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України немає членів сім’ї, які б могли звернутися за матеріальною допомогою на поховання, допомога виплачуватиметься особі, яка проводила поховання, відповідно до довідки, хто проводив похорон.»

1.3.Пункт 2 розділу «Умови і порядок надання матеріальної допомоги» доповнити  абзацами 2, 3 наступного змісту: «В окремих випадках, у разі дороговартісного лікування, реабілітації, що підтверджується відповідними документами (рахунок медичної установи), матеріальна допомога може бути більшою від розміру зазначеного у абзаці першому пункту 2, але не більше 50 000,0 гривень.

Розмір такої допомоги виплачується за заявою військовослужбовця або одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення.»

1.4.Підпункти 4 і 5 абзацу 2 пункту 2 розділу «Умови і порядок надання матеріальної допомоги» викласти в наступній редакції : «- копію довідки про проходження військової служби під час загальної мобілізації; копію військового квитка або посвідчення офіцера;

- копію довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва), або копію довідки військово – лікарської комісії, або іншого документа, що свідчить про причини та обставини поранення (контузії, травми або каліцтва) на військовій службі під час загальної мобілізації.»

1.5.Абзац 3 пункту 3 розділу «Умови і порядок надання матеріальної допомоги» викласти в наступній редакції:  «Грошова допомога виплачується мобілізованому  у 2024 році або одному із членів сім’ї одноразово.»

1.6.Пункт 1 розділу «Заключні положення» доповнити підпунктом 1.1. наступного змісту: «1.1. У разі звернення осіб, зазначених у пункті 2 Порядку, які потребують дороговартісного лікування, реабілітації, що підтверджується відповідними документами (рахунок медичної установи), сума матеріальна допомога визначатиметься за рекомендаціями комісії з розподілу коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади.»

2.Внести даний проєкт рішення на розгляд чергової сесії селищної ради VІІІ скликання та пропонувати раді підтримати проєкт рішення із запропонованими змінами.

Голова постійної комісії                                                                       Едуард СЕКРЕТА