№55 від 15 лютого 2024 року

Дата: 22.02.2024 16:46

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОТОКОЛ №55

засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів,        підприємницької діяльності та інвестицій

від 15 лютого 2024 року

Місце засідання: с-ще Кельменці

Загальний склад комісії   - 5  осіб

Присутні                            - 3 особи

Головує на засіданні: Секрета Едуард

Секретар комісії: Комова Галина

Присутні члени комісії: Урсуляк Ігор

Відсутні: Грубий Василь, Король Сергій

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ВАСИЛИШЕНА Світлана  - начальник фінансового відділу селищної ради;

ВЛАСОВ Дмитро - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ГРУБИЙ Станіслав - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

КОРОГОДА Оксана - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоровя   селищної ради;

ПОТЕРЕЙКО Роман – заступник голови постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово – комунального господарства, транспорту, звязку та управління обєктами комунальної власності селищної територіальної громади

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2454600000).

Інформує: Василишена Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради.

2.Про розгляд звернення постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади щодо повернення на повторний розгляд Порядку надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей.

Інформує: Потерейко Роман, заступник голови постійної комісії

РОЗГЛЯД ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1.СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2454600000).

ВИСТУПИВ:

Голова комісії, Едуард СЕКРЕТА, який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради.

Голосували за пропозицію:

За - 3, проти - 0, утримались - 0.

Постійна комісія одноголосно

ВИРІШИЛА:

висновок 237 та проєкт рішення додаються)

2.СЛУХАЛИ:

Інформацію заступника голови постійної комісії Романа  ПОТЕРЕЙКА про розгляд звернення постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади щодо повернення на повторний розгляд Порядку надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей.

Наголосив, що необхідно звернути увагу на врахуванні  зауважень,  висловлених  на  попередньому  засіданні  сесії  щодо  збільшення  фінансової підтримки  поранених військовозобов’язаних із визначенням  чітких  критеріїв  поранення, тобто тих, які потребують дороговартісного лікування.  Також відмітив, що при виділення певної суми коштів має працювати відповідна комісія, яка б розглядала дані матеріали.

ВИСТУПИЛИ:

І.Голова комісії Едуард Секрета, який відмітив, що Порядком надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей, чітко має бути визначений  механізм   надання допомоги  в 2024 році, а саме виплата тим особам, які мобілізовані або отримали поранення, окрім тих, що зверталися в 2023 році.

ІІ.Заступник голови комісії Ігор Урсуляк, який запропонував винести даний проєкт рішення із  вище запропонованими змінами до Порядку надання одноразової грошової допомоги Захисникам і Захисницям та членам їх сімей.

Голосували за пропозицію:

За - 3, проти - 0, утримались - 0.

Постійна комісія одноголосно

ВИРІШИЛА:

висновок 238 та проєкт рішення додаються)

Голова постійної комісії                                                        Едуард СЕКРЕТА

Секретар комісії                                                                      Галина КОМОВА