Перемоги учнів Кельменецької музичної школи

Дата: 22.02.2024 09:52

Вітаємо учнів КЗ «Кельменецької музичної школи імені М. Ткача» з черговими перемогами на міжнародних конкурсах метою яких була:

- популяризація сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті народу для зміцнення сучасної української ідентичності. Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей. Презентація творчих досягнень обдарованих особистостей.

- підтримка та розвиток творчості молоді, розкриття їх творчого потенціалу, виховання художньо-естетичних смаків виконавців.

- обмін творчим досвідом між учасниками та керівника, встановлення нових творчих контактів.

ХІІІ Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «GOLDEN FEST» проведений Центром Освітніх Інновацій та Творчості «Гармонія» 30.01.2024 р.м.Київ.

Лауреат І премії – Назар Корогода, номінація: інструментальний жанр, гітара. Категорія: ІІІ (10-13 років). Назва композиції:С.Гурін «Буча елегія», Ю.Могилюк «Ча, ча, ча». Керівник - Богдана Шевчук (філія с. Іванівці).

ІІ Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Українська традиція»,

30.01.2024 р., м.Київ. (онлайн)

І премія – Євгенія Лєснова, номінація конкурсу: інструментальне мистецтво (народні інструменти, баян), ІІ вікова категорія (7-10 років), Назва музичного твору: Українська народна пісня «Ніч яка місячна», керівник – старший викладач Сергій Чепурняк (філія с.Іванівці).

II Благодійний Міжнародний двотуровий дистанційний ФОРТЕПІАННИЙ фестиваль-конкурс "GRAND PIANO!" 24-28.01.2024, (м. Гамбург, Німеччина). (онлайн)

ІІ премія – Софія Ус, номінація: інструментальний жанр (фортепіано), ІV вікова категорія (13-15 років), керівник - старший викладач Тетяна Горобець.

Дякуємо викладачам та учням за плідну працю! Бажаємо і надалі творчих успіхів та перемог!

Вікторія РАРЕНКО - директор КЗ «Кельменецької музичної школи імені М. Ткача»