Планування роботи відділу освіти, культури та спорту

Дата: 20.02.2024 15:17

Відбулась нарада із працівниками відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради. Заслухано інформацію про виконану роботу за минулий тиждень.

15 лютого управлінням культури ЧОВА спільно з Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області проведено ІІ тренінг з написання грантових заявок за напрямком «Культура». До заходу долучились і працівники КУ «Кельменецька публічна бібліотека». Учасники мали змогу презентувати свої проєкти щодо розвитку та оновлення роботи. Зокрема, подано ідею модернізації бібліотеки-музею Лідії ЛИПКОВСЬКОЇ (с. Бабин) і отримали пропозицію щодо подальшої співпраці.

У рамках проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" на базі Кельменецької ДЮСШ відбувся ІІ етап спортивних змагань з волейболу, у якому брали участь 6 навчальних закладів краю: Бабинська СЗОШ, Нелипівцький ліцей,Грушовецький, Бузовицький, Комарівський та Вовчинецький навчально-виховні комплекси. В результаті:

І місце - Бабинська СЗОШ ( керівник - Андрущак В.М.)

ІІ місце - Нелиповецький ліцей - опорний заклад (Георгіца О.М.)

ІІІ місце - Комарівський НВК (Паладійчук С.А.).

17 лютого провелась першість області із вільної боротьби (тренер Ірина ГУЛЯК), за результатами якої:

І місце - Денис ДВОРСЬКИЙ, Таїсія ЗАТОЛОЧНА

ІІ місце - Софія ЧУХРІЙ, Роксолана ПРОДАН, Злата ОСОВИЧ

ІІІ місце - Сергій ФИШКО, Давид БОРОДАКІЙ.

Проведено першість Кельменецької ДЮСШ «Колос» із настільного тенісу серед хлопчиків та дівчаток молодшої вікової категорії.

18 лютого відбулись спортивні змагання із паркового волейболу та мініфутболу в залік спартакіади між старостинськими округами громади.

Так, із волейболу переможцями стали:

І місце - команда села Нелипівці

ІІ місце - команда села Бабин

Із мініфутболу здобуто:

І місце - селище Кельменці

ІІ місце - село Мошанець

ІІІ місце - село Новоселиця.

Протягом минулого тижня працівниками Інклюзивно-ресурсного центру проводились корекційно-методична, консультативна та просвітницька робота щодо збереження ментального здоров’я.

Заплановано:

- організувати І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (Кельменецький ДЮЦ);

- проведення регіонального тапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (Кельменецька ДЮСШ);

- взяти участь у виставці художніх робіт «Кольорові мрії» у м. Кам’янець-Подільському (Кельменецька художня школа);

- з 23 по 25 лютого команда із селища Кельменці проходитиме навчання у м. Вижниця щодо участі у Програмі UPSHIFT для реалізації молодіжного проєкту на території центрального парку.

Наприкінці наради Микола ДОВГАНЬ, заступник селищного голови, подякував а плідну роботу та надав відповідні доручення.