ІІ етап спортивних змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" з волейболу

Дата: 14.02.2024 16:05

#Кельменеччина_спортивна

#Пліч-о-пліч

На Кельменеччині 14 лютого стартував ІІ етап спортивних змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" на базі Кельменецької ДЮСШ. Першим видом змагань став турнір з волейболу у якому брали участь 6 навчальних закладів краю: Бабинська СЗОШ, Нелипівський ліцей,Грушовецький, Бузовицький, Комарівський та Вовчинецький навчально-виховні комплекси.

Захід відбувся за участі заступника селищного голови Миколи ДОВГАНЯ та начальника відділу освіти, культури та спорту Василя КАЧАНА, які привітали учасників змагань із початком ІІ туру та побажали усім учасникам змагань перемоги.

На завершення ігор, за результатами заходу, юних спортсменів нагородили грамотами та цінними подарунками.

У ІІІ етапі «Пліч-о-пліч» з волейболу нашу громаду представлятиме команда Бабинської СЗСШ, яка посіла перше місце.

Вітаємо спортсменів і їх тренерів з перемогою.

Довідково: "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" ― це щорічні спортивні змагання, розроблені з урахуванням світового та європейського досвіду серед учнів України з п’яти видів спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, настільного тенісу та спортивного орієнтування.

Людмила ДОБРЮК - голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури