Тижнева нарада із представниками відділу освіти, культури та спорту

Дата: 13.02.2024 09:56

Заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ провів чергову тижневу нараду із представниками відділу освіти, культури та спорту.

Заслухано інформацію про роботу установ за минулий тиждень. Зокрема:

- у Міжнародному конкурсі мистецтв «Величне мистецтво» учениця Кельменецької художньої школи Євгенія БРИНЗА отримала ІІ місце та нагороджена кубком переможця;

- Анна АНДРУЩАК, учениця Кельменецької художньої школи, здобула Гран-прі у Всеукраїнському конкурсі мистецтв;

- у приміщенні Кельменецької ДЮСШ 10 лютого відбулась першість з баскетболу серед команд Кельменецької, Лівинецької та Сокирянської територіальних громад.

Заплановано:

- у закладах освіти та культури конкурси та заходи до 210 - ої річниці від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА;

- проведення відбіркового прослуховування учнів Кельменецької музичної школи імені Михайла ТКАЧА відділу народних інструментів із класу «Баян» до обласного конкурсу виконавської майстерності та прослуховування випускників до державних іспитів;

- підготувати творчі роботи учням Кельменецької художньої школи до обласного конкурсу «Нові імена» та виставки «Кольорові мрії» (м. Кам’янець-Подільський);

- працівникам Кельменецької ДЮСШ організувати турнір із волейболу серед учнів (15 лютого) у рамках проєкту «Пліч-о-пліч»; змагань із волейболу сільських команд та із мініфутболу серед дорослих (18 лютого).

Співробітниками Кельменецької публічної бібліотеки працюють над збором інформації про воїнів, які захищали й досі захищають. До другої річниці повномасштабного вторгнення планується оновлення постійно діючої виставки із портретами Героїв, яка діє на першому поверсі Кельменецької селищної ради.

Також сплановано подальшу роботу установ та надано відповідні доручення.